Skocz do zawartości
News
jj1993

wasze opinie na temat utrzymania tuczników

Polecane posty

jj1993    0

witam chciały byście wyrazili wasze opinie dotyczące utrzymania tuczu ( luźne bez sprzeczek )

Edytowano przez jj1993

wojtal24    259

nie wiem o co ci chodzi z tym tematem czy chciałeś się pochwalić filmem czy co jeżeli chodzi o hodowlę to tylko na rusztach i partia jednorazowa 1000szt na rzut

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    259

kiedyś tak teraz nie może kiedyś w przyszlosci teraz żeby na tym zarobić to trzeba produkować dużo i tanio lub jakiś chów staropolski i ubój i przerób wędlin w gospodarstwie

ZETOR TEAM

Ansja    708

zalezy na jakich paszach jest prowadzona chodowla,taniej jest na wlaswnych zbozach z mala domieszka koncentratu T-komplet sprint

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zacier123
      Proponuję aby wypowiadali się tu rolnicy którzy mieli te śmieszne kontrole odnośnie bioasekuracji. Co tam sprawdzali, co wymagali i jakie ewentualnie kary... Jeśli temat podobny istnieje to, proszę o link bo nic podobnego nie mogłem znaleźć.
    • Przez bartosz55
      Jak w temacie piszcie ile macie świń na ile hektarów i czy dokupujecie pasze
    • Przez RyszarsSkow
      Dzień dobry, jestem właścicielem 8 hektarowego gospodarstwa ze starą chlewnią na około 25 loch i tuczarnią na 450 tuczników. Zastanawiam się nad rozpoczęciem hodowli świń, ale 8 ha jakie posiadam nie przekonują mnie do startu z taką hodowlą bo musiałbym dokupywać dużo zboża. Zastanawiam się czy wtedy będzie to w ogóle opłacalne, czy lepiej zacząć tucz kontraktowy na około 350 tuczników? Czy ktoś może napisać coś więcej o tuczu kontraktowym?
    • Przez Elrond
      Niestety mamy przypadek ASF na wstawce warchlaka. W gospodarstwie było ok 600 warchlaków które przyjechały miesiąc temu, Gospodarz twierdzi że musiał kupić już chore ...
    • Przez katopo
      Wczoraj ruszyło przyjęcie wniosków na refundację do 75% wydatków poniesionych przez producenta rolnego, który prowadzi gospodarstwo, w którym utrzymywane są świnie.
      Składał już ktoś? Na co konkretnie można składać faktury? Rozumiem że maty dezynfekcyjne i środki do nich ale czy jak pokaże fakturę na siatkę do zabezpieczenia okien (jako zabezpieczenie budynków, w których utrzymywane są świnie, przed dostępem zwierząt domowych) to czy mi to przyjmą?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.