Skocz do zawartości
lucas_s

Wałek pośredni BIZON Z-056 / Z-058- rysunek wykonawczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
akmaly    194

Panowie waldac i Elektrotechnik - nie macie pojęcia to dajcie sobie na luz. Rozumiecie co to jest proces technologiczny? Jaka konstrukcja, jakie obliczenia? Po co się tak produkujecie skoro nawet pojęć nie znacie.

waldac    11

akurat pojęcie mamy - ale to nie jest tematem wątek poszedł w innym  kierunku

po prostu po twoim podejściu do sprawy, mamy prawo wątpić w kwalifikacje przekazane Tobie na uczelni- skopiować? zdać? zapomnieć? niech się psuje....jestem tylko inżynierem...

takie sprawy załatwia się u źródeł, będąc na praktykach itd., -  pewnie ci to jest obce - ale taka była dawna sztuka inżynierska

temat zaczyna odbiegać od sedna sprawy, która nota bene powinna być kasowana przez admina od początku- takie jest moje subiektywne zdanie

i nie dziw się krytyce skoro zaczynasz takie wątki- sam sobie wystawiasz opinie...

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    194

Widać że nie macie pojęcia. Nie znacie terminów, mieszacie przy tym. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Co do moich kwalifikacji i praktyki to jak nie wiesz to nie pisz.

Psuje się bo inżynier zapomniał co na uczelni uczyli - żyj dalej z takim przekonaniem.

lukig - nie wiesz nawet jaki on rysunek potrzebuje, po co się produkujesz z takim postem? 

Edytowano przez akmaly

waldac    11

Przeczytaj raz jeszcze wszystkie odp. - najlepiej na głos- to pozwala lepiej zrozumieć o czym pisaliśmy - bo teraz to ty wszystko pomieszałeś - nikt nie pisał o psuciu przez jakieś zapomnienie itd.

fakt :Dalsza dyskusja nie ma sensu

lukig    70

Widać że nie macie pojęcia. Nie znacie terminów, mieszacie przy tym. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Co do moich kwalifikacji i praktyki to jak nie wiesz to nie pisz.

Psuje się bo inżynier zapomniał co na uczelni uczyli - żyj dalej z takim przekonaniem.

lukig - nie wiesz nawet jaki on rysunek potrzebuje, po co się produkujesz z takim postem? 

Rysunek wykonawczy. Pare takich rysunków różnych wałków robiłem. To, że suwmiarką nie zdejmie tolerancji kształtów i pasowań to nie znaczy, że nie może się dowiedzieć jakie powinny być tak?

Edytowano przez lukig

akmaly    194

No ale skąd ma się dowiedzieć - powiedz mu jak znasz. 

Dlatego napisałem mu wcześniej że jeśli chce dokładny rysunek wykonawczy dla tego wałka musi zgłosić się do producenta ww części.

lukig    70

W literaturze o projektowaniu maszyn rolniczych może by znalazł. Ten wielowpust jest znormalizowany, pod łożyska to wiadomo jakie, reszta pewnie zgrubne Ra=20.

Edytowano przez lukig

DTaras    194

dlaczego się przypier...acie? Argumenty macie od czapy.
Jak już ktoś wspomniał nie projektuje skrzyni tylko proces.

lukig    70

Bez rysunku wykonawczego będzie ciężko. Chociażby informacje o rodzaju nakiełek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomek7G
      mam pytanie do znawców - czym różni się SW 400 z turbem od silnika 6CT107/R4 znanego nam z Rekorda??
    • Przez macko25
      oto moja przeróbka obrotów prędkości młocarni.prędkość młocarni mam przy następujących obrotach silnika 2200/młocarnia 910
      2350/młocarnia 950
      2500/młocarnia 1100
      przerobiłem dlatego że zawsze przy odrzutniku zawsze mi się łożysko grzało i się psuło ale tylko zawsze z prawej strony i nigdy młocarnia przy zwykłych talerzach i gruby pas nigdy nie trzymała równej prędkości obrotu i zawsze poślizg był albo pas się zerwał albo zawsze się regulowało prędkość to wszystko się ciągło na prawą stronę i po łożysku więc wpadłem na pomysł tzn gościu był na targach rolniczych i takie coś proponował za koła,napinacz i pas 1500zł i tak sobie przerobiłem i od dwóch lat tak jadę i żadnej awarii jeszcze przy tym nie miałem.zrobiłem takie koła,napinacz, i dwa pasy C 1850.
      A jak rzepak to koła zamieniam tzn.od odrzutnika na wał od młocarnia a od młocarni do odrzutnika bez zdejmowania podajnika koło jest przykręcane na 6 śrub i tam tylko trzeba łańcuch i dwa pasy i to wszystko.

aha na rzepak obroty młocarni mam 600

• Przez tomas318
      Witam kupię bizona w stanie bdb w kuj-pom lub pomorskie lub niedaleko tych województw . Pozdrawiam  
    • Przez Marcin198309
      Chłopaki mam problem. I bardzo proszę o wypowiedzi osób które mają pojęcie. A więc tak. Nie jestem marzycielem. Poprostu chcę kupić kombajn tylko nigdy go nie miałem. A maszyna która u nas kosi te 15 ha nigdy na polu nie nawaliła:) pytanie czy ciężko nauczyć się obsługi? Wiele się naczytałem że to gówno:) ale czy to nie jest tak że ludzie nie potrafią z nich korzystać?
    • Przez kopokop
      Witam czy polecili byście mi kombajn bizon zagon na ok 20ha