maniek0987

Nie działa rewer mechaniczny forterra 11441

Polecane posty

maniek0987    4

Witam wszystkich. Wczoraj wieczorem przestał działać rewers mechaniczny w zetorze forterra 11441 z roku 2008. Dzisiaj została sprawdzona dźwignia bo myślałem, że może się urwała, ale jest cała. Miał ktoś może taki problem? Lub wie czym to może być spowodowane?

sadek9    92

jeśli nie działa w obie strony to może przesówka w skrzyni tzn dźwigienki które przesuwają synchronizator albo właśnie sam synchro. o ile występuje ale raczej tak. Miałem taki przypadek w case 90 synchro. zaczą się palić to klient tak namiętnie go wrzucał że się pourywały zabezpieczenia i dźwigienki wewnątrz skrzyni

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysiek1979    98

Witam podepne sie pod temat panowie urwala sie dzwignia rewersu i nie moge zdjac z trzpienia -tego zelastwa co jest na klinie .Jakies

pomysly forterra 11441. Rurka na dole byla peknieta stalo sie to na bank jak padlo sprzeglo byl problem z rewersem nie dawalo sie go przezucic a ze to badziewna wajcha skonczylo sie peknieciem a potem ulamaniem.

Edytowano przez krzysiek1979

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?

• Przez Marek1562
      Witam. Czy ktoś może kalibrował sprzęgło i wie w jaki sposób to zrobić w zetorze?
    • Przez aprochota
      Witam zabieram się za wymianę oleju przekladniowego i mam pytanie czy żeby spuscic olej to odkreca się śrubę w tylnym moście i w zwolnicach to wiem. Ale pod skrzynia biegów też są 2 śruby czy te też?
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez piasekmoto
      Witam forumowiczów,
      Panowie pojawił mi się problem z Proxima 90 z 2016r. mianowicie po przekręceniu kluczyka na zapłon wszystko sie zaświeca tak jak powinno, słychac ruch na pompie i rozruszniku ale kiedy przekręcam na rozruch nie ma żadnej reakcji rozrusznika. Oczywiście sprzęgło od wom podnoszę. Czasami mi się zdarzało że nie łapał rozrusznik ale przekrecałem raz drugi i kręcił, a teraz nagle nic się nie dzieje. Wykluczam akumulator bo po podaniu mu pradu na rozrusznik kręci i ciągnik zapala normalnie. Przyczyna siedzi gdzieś pewnie w przekaźniku tylko pytanie którym? Może ktoś miał podobny problem, bądź wie gdzie jego przyczyna? Z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam    
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj