Skocz do zawartości
rivet

Nh4-75powerstar vis farmtrack 675DTn king

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Farmtrack
Pegaz3512    10

Ja ogólnie z Case 65c jestem bardzo zadowolony bo to bardzo wygodny ciągnik bez poważnych minusów. Więc jak zastanawiasz się nad nh t4 a to jest to samo to bym brał.

Gospodarhz    12

Również chciałem case ale byl problem z dilerem , żeby mieć wąskie koła musiałbym kupić komplet szerokich a to 20tyś bo im taki na placu zalegal

MgrLukash    114

Jest jeszcze 3 opcja z tej samej fabryki o której jakoś mało kto wspomina - Steyr Compakt 4075

ARGO i SDF - One DPF nie mają.

W ostatnim tygodniku rolniczym był opisywany Kioti :P Tytuł to "Tragiczny Kioti z Pronaru" czy jakoś tak (mogę się mylić co do tytułu).

Można prosic jakiś link do artykułu?

Najgorsze i chyba to co zdyskwalifikowało go u mnie to bardzo mała pojemność  tylko 2.4 l. i 73 KM, dodatki "ekologiczne" - wtrysk CR, EGR, DPF (ale to u innych również norma), ceny części, pytałem w pronarze (niestety tylko u nich można zamówić lub też u jego dilera ale cena ta sama i ceny takich rzeczy jak pompa hydrauliczna, wspomagania, sprzęgło, szyby, wtryski czy pompa paliwa są wysokie, nawet porównując do bardziej znanych marek) i częstotliwość serwisów - nie wiem czy pronar tak sobie wymyślił żeby wyciągać kasę na serwisach czy te ciągniki są tak wrażliwe ale podają że olej w silniku wymieniać co 100mth a w skrzyni i przednim moście co 400mth a warto wspomnieć że wchodzi tam prawie 70l oleju co mnożąc po 20 czy nawet nieco więcej za litr pokazuje ile może kosztować serwis, do samej pracy, komfortu, zmiany biegów, rewersu nie miałem zastrzeżeń i ciągnik bardzo mi się podobał.

W Majorze siedzi 2.9l i podobna moc. Z Sisu 3.3l wysiągają ponad 110KM. Takie czasy. Liczy się materiał bo może miec i 5.5l ale co z tego jak z plasteliny będzie ulepiony...

Ale z tymi przeglądami to z głowy mi wyleciało że one tak mają. Szukałem po zagranicznych stronach co ile w innych krajach jest ale nie znalazłem

Wiadomość z agroFakt.pl

MgrLukash    114

Dzięki. Ciągnik mu się felerny trafił ale serwis jeszcze gorszy skoro doprosic się nie może.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się