adameo111

Próbnik do porównywania granulatu nawozu

Polecane posty

adameo111    1

Powiedzcie mi gdzie mogę dostać próbnik do porównania wielkości granulatu nawozu opis opisem ale widziałem kiedyś taki jakby ze zdjęć granulatu który można przyłożyć do nawozu i porównać sobie żeby dokładniej ustawić rozsiewacz. Kupiłem nowy ale bez czegoś takiego a tabela wysiewu odbiega od rzeczywistości znacznie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheJanekTV
      Witam. Miał ktoś okazję stosować wapno z kopalni Celiny?
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. W ubiegłym roku wprowadzono obowiązek ewidencji nawożenia azotem.  Zwracam się do osób, które same zajmują się pisaniem azotanów. Jak obliczyć zawartośc azotu jeżeli obornik od świń i bydła jest zmieszany? Oczywiście są przykłady jakie agencja podała na stronie ale wszystko jest podane osobno. 
    • Przez Godzio
      Witam czy aplikowal ktoś rsm opryskiwaczem biarskim z dysza taka jak na zdjęciu i kryza 0.8 ciagnik c330 i mam pytanie jakie cisnienie jaki bieg i ile obrotów, żeby wylać około 200l

• Przez tomek15h
      Prosze o opinie na ten temat ,tych którzy stosują tą forme nawożenia.
    • Przez _Mechanic
      Z waszego doświadczenia, kiedy najlepiej opłaca się kupić wapno z kopalni?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj