mirasek

Off-road

Polecane posty

oFsik    138

Ja mam bombardiera i jak mam czas to jeżdżę po okolicznych lasach.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jerzdżę na quadach już z 5lat jak by nie było, Lubię sobie pojeżdzić w terenie też, ale także lubię się ścigać na Quadach w tedy tez dużo adrenaliny się dostaje. I mam prożbę czy ktoś mi poradzi, chcę kupić quada do 20000zł. Jakiego mogę i gdzie kupić. Zgóry dziękuję.


MoToR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Ogólnie sobie radzi, tylko to LSD... ale nie jest źle

Co do LSD to lepiej mieć jak nie mieć, jak działa to coś tam czasem pomoże. Fajna maszyna, w snorkel nie inwestujesz? Ostatnio po zabawie miałem śladowe ilości wody w filtrze i zaczynam sie zastanawiać... :)

 

Quadem bym polatał póki jeszcze lumbago nie doskwiera, choć lepiej sie czuje zamknięty w puszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

w wiosce niedaleko odbywaja sie MP w Off road zrobiony zostal specjalny Tor ja tam bede szalal od lipca;] Lubie to

 

 

A ja planuje kupic yamahe Grizzly 700 FI


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
Ja jerzdżę na quadach już z 5lat jak by nie było, Lubię sobie pojeżdzić w terenie też, ale także lubię się ścigać na Quadach w tedy tez dużo adrenaliny się dostaje. I mam prożbę czy ktoś mi poradzi, chcę kupić quada do 20000zł. Jakiego mogę i gdzie kupić. Zgóry dziękuję.

Mam do sprzedania bombardiera outlander400. :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ja slyszalem od wszystkich quadowcow ze bombardier slabo nadaje sie w ciezki teren i nawet slyszlame to od jednego uzytkownika bombardiera nie wiem ile w tym prawdy jest mowia ze jak w teren to albo Yamaha Albo Polaris


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ile chcesz za bombardiera?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
ja slyszalem od wszystkich quadowcow ze bombardier slabo nadaje sie w ciezki teren i nawet slyszlame to od jednego uzytkownika bombardiera nie wiem ile w tym prawdy jest mowia ze jak w teren to albo Yamaha Albo Polaris

Dla Ciebie to jest asfaltowa droga? http://pl.youtube.com/watch?v=gHwl5WQGP0A

 

A tutaj małe porównanie mocy http://pl.youtube.com/watch?v=xNh3pNfymjk

 

A tutaj masz link do ogłoszenia http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B48751




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Zdjęć nie mam więcej ale najlepiej to przyjechać i obejżeć.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęć nie mam więcej ale najlepiej to przyjechać i obejżeć.

 

A gdzie dokładnie przyjechać, ja mieszkam w łodzi.


MoToR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

No mam, jest link z fotką na pierwszej stronie, w Twojej miejscowości jeden znajomy też kupił taką. Aa samochód @thecook to je nissan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
A gdzie dokładnie przyjechać, ja mieszkam w łodzi.

Ja nie całe 10 km od Rzeszowa.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thecook    0
Co do LSD to lepiej mieć jak nie mieć, jak działa to coś tam czasem pomoże. Fajna maszyna, w snorkel nie inwestujesz? Ostatnio po zabawie miałem śladowe ilości wody w filtrze i zaczynam sie zastanawiać... <_<

Już zainwestowałem w snorka, jestem w trakcie montażu. Jak przejeżdżam takie kałuże jak ta na zdjęciu to na bank filtr zassa trochę wody. Po każdej takiej imprezie czyszczę i suszę filtr. Myślałem że trochę szkoda kasy na to, a mnie nie interesuje szpan, ale jednak warto.

Patrol czerpie powietrze z nadkola, to trochę kiepskie rozwiązanie.

Lepiej mieć LSD, fakt ale to w koleinach nie robi. A nie będę kupował blokad ARB czy innych, bo to za stary samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Pewnie że warto, zawsze to taniej niż ewentualna naprawa silnika, aby szczelny był. Większość aut łyka powietrze z nadkola (tzn. z komory silnika nad kołem), mój także więc czasami coś nachlapie do filtra, choć przejazd blisko metrowym brodem bez pułapek jest bezpieczny jak sie nie robi dużej fali przed samochodem. Ostatnio rzekomo padnięte LSD zaczeło mi nawet działać po wlaniu dedykowanego oleju <_< W koleinach nie robi, w błocie też nie bardzo ale za to można kręcić bączki na szutrze <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie całe 10 km od Rzeszowa.

 

Nie długo będę tam przejeżdzał. Jak zostanie troche czasu sprubuję w paść. A i jeszcze jak bym tam zajechał to gdzie mieszkasz? I drugie pytanko, Czy go byś sprzedał mi tego samego dnia co będe oglądac u ciebie.


MoToR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil97    0

Czesc.Co sadzice o Nissan Patrol GR I w Off-Road moim zdaniem jest dobry jako jeep w teren, moj wujek ma ;D.Ostatnio w lakach przez krzaki urwal tlumnik .Scigal sie z Mitshubisi Pajero z silnikiem Golfa i Pajero sie zatarlo ;) .Piszcie co sadzicie o Patrolu.

 

Pozdrawiam


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

Zastanawiam się czy ktoś użytkoeników tego forum posiada taki sprzęt jak UAZ 469b, a jeśli tak to jakie są wasze poinie na jego temat. Czy często zdarzają wam się awarie i jeśli tak to jakie, a czy może coś w nim przerabialiście, zmienialiście, udoskonalaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Tematy połączone :D

 

@domasz

Jak możesz doczytać w tym temacie mój kolega ma Uaza po małych przeróbkach. Fajne auto na początek, polecam. Co do awarii to w zasadzie można je nazwać zużyciem eksploatacyjnym :D Dzieją sie różne rzeczy, blokują sie biegi, cieknie plandeka, otwierają sie drzwi na wybojach, silnik nie pali... każdy Uaz to osobny przypadek, zadbany egzemplarz (o ile da sie taki znaleć) jeżdżony rekreacyjnie będzie służył przy regularnych przeglądach. Jednak generalnie jest to samochód "na jedną wojne" i z tym trzeba sie liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

Ja akurat posiadam takowy samochód i interesowały mnie odczucia innch użytkowników. Plandekę akurat mam nową więc nie cieknie co najwyżej przez drzwi może wlać się bokiem, ale podejrzewam, że po wymianie uszczelek problem zniknie lub się przynajmniej zredukuje. A ze skrzynią biegów trzeba umieć się obchodzić (czytaj wszystko powoli i do kantu). Mi osobiście sie jeszcze nigdy nie zablokowała, ale wiem, że takie rzeczy sie zdarzają. Niewątpliwą zaletą przynajmniej moim zdaniem jest to, że wszystko da sie naprawić młotkiem, a jadąc po lesie nie boję się, że zarysuję sobie lakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj