dietro

kultywator do c330 czy coś innego ?

Polecane posty

dietro    0

Witam

Jaki polecacie kultywator do ursus 330 ( szerokość 1,8 m - 13 łap  czy coś mniejszego ) i czy poradzi sobie z gruntami które nie były uprawiane przez 40 lat . Teren wyczyściłem , wykonałem pracę pługiem , oraz bronowanie - teren to pobojowisko :)

Ziemia zbita, dużo korzeni po paprociach, dołki   itd., potrzebuje czymś to rozbić i wyrównać :)

Myślałem o bronach talerzowych ale nie chce ich specjalnie kupować :),bo mam zwykłe .

Edytowano przez dietro

wojtal24    460

możesz skorzystać z usług i zamówić talerzowanie ale jak masz już zaorane to spróbuj kultywatorem nawet po 2-3razy

ZETOR TEAM

romek6340    207

Jak w takim stanie było i kupa korzeni to daruj sobie kultywator bo ciągle będzie się zapychał i się zamęczysz taką robotą. Pożycz talerzówkę albo kogoś najmij jak masz w okolicy niech Ci to zrobi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez masa24
      Witam, domyślam się że jest duzo podobnych tematow, ale wlasnie ciezko sie w tym odnalezc.
      Mam problem z jedną działka. klasa IV a  ale straszna glina.  ogromne bryly zostaja ktorych nie mozna  nijak rozgniesc. juz nie moge sobie z tym poradzic, w tym roku przez te bryly strasznie rzepak mi placowo powschodzil

teraz nie wiem jaka strategie przyjac,  po zniwach  ziemia ta nie byla ani talerzowana ani nie bylo tam podorywki.  moze uprawa pozniwna cos pomoze na ta bryle ale zastanawiam sie co kupic zeby pole bylo dobrze doprawione.
      pracuje ursusem 1224 , mam siewnik agromasz 3 m.   jaki agregat aktywny polecacie? wogole sie w tym nie orientuje, co mogloby pomoc mi z ta bryla
      http://otomoto.pl/oferta/agro-masz-auc-nowy-agregat-uprawowy-ciezki-auc-agro-masz-promocja-ID6ywECj.html
      a taki sprzet myslicie ze moze cos pomoc na twarda bryle?
    • Przez Mario5
      Co myślicie o wale sprężynowym lub daszkowym 500mm  na mozaikowate pola. Agregat uprawowy bez siewnika do uprawy pod zboża i rzepak. Nie są to wały zbyt ciężkie co jest dla mnie plusem bo packer czy gumowy może byłyby lepsze tylko ich minus to waga. Głównie chodzi mi jak będą zachowywały się na piachu. Proszę praktyków o opinie.
    • Przez Władek123
      Witam! Stoję przed zakupem agregatu uprawowego 4,2 m , bardzo mnie interesuje Rol/ex , może miał już ktoś z nim styczność,  ma go na gospodarstwie,  i wie jak z wytrzymałością łożysk,  ramy , i ogólnie jak się sprawdza,  oglądałem też Agro- masz ale jest kilka tyś droższy,  ciekawy jestem czy warto dopłacić, z góry dzięki za odp. 😉
    • Przez Gospopawrol123
      Witam jaki polecacie agregat uprawowo siewny do agromaszu 3m taki agregat który ma cenę porównywalną do jakości do 10 tyś myślałem o jan pol i agro lift co ich sądzicie?

• Przez mlodykom1
      Witam wszystkich dzisiaj ruszyłem z orką pod zboża i tak się zastanawiam czy po orce można by przejechać wałami. Tylko pytanie czy jest jakaś różnica między wałami przedsiewnymi a posiewnymi? Jest straszna susza a po przejechaniu wałami orka by tak nie wysychała 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj