News
vipcars

Grzeje się silnik perkins w mccormick

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vipcars    0

Witam

Mam problem z silnikiem perkins 4 cylindry w mccormick mc 95 z 2005r, a mianowicie przegrzewa się

W ciągniku została wyjęta wiskoza i wentylator zrobiony na sztywno, został wyjęty termostat, wymieniony czujnik temperatury, wymieniona pompa wody i w dalszym ciągu woda podczas pracy się gotuje. Zauważyłem ostatnio że chłodnica przy prawej stronie jest tylko delikatnie ciepła temp ok 30 stopni, ale jest to pasek ok 10 cm szeroki i jest tak do dołu chłodnicy. A reszta radiatora na chłodnicy ma temp góra ok 90 a dół ok 75 stopni. Czy może to być przyczyną że ciągnik nawet jak jedzie drogą na pełnych obrotach na pusto się grzeje? Proszę o jakieś porady

Jedyną sensowną poradą jest to żebyś zapoznał się z regulaminem forum i umieszczał tematy we właściwych działach.

Edytowano przez Elektrotechnik

Wiadomość z agroFakt.pl

vipcars    0

Do tej pory był zalany płynem ale jak zacząłem robić te naprawy o których pisałem to zalewałem go wodą za każdym razem. 

Tak układ był czyszczony i woda swobodnie przepływa przez chłodnice i przez silnik. Tylko zastanawia mnie czemu ta chłodnica w momencie gotowania z tej prawej strony jest ledwo ciepła ok 10 cm szerokości.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez goorall_88
      Dzień dobry, 
      Mam problem z ciagnikiem mccormick mc 135 power6. Cały czas świeci się pomarańczowa kontrolka tuż obok głównego wykrzyknika ostrzegawczego. Z francuskiej instrukcji przetłumaczyłem że to coś w rodzaju "uruchomienie na zimno". Ciągnik pracował kilka godzin i silnik raczej się zagrzał. Mrozu też brak. 
      Dodatkowo też z rurki odchodzacej od silnika z lewej strony z dołu cały czas wydastaje się dość gęsta para. Brak w niej oleju. Nie jest też to dym. Czy to może być jakoś powiązane? 
      Ciągnik posiada też zmianę biegów w przyciskach ("sekwencja" ?). Liczba na dźwigni cały czas miga. Czy to normalne? 
      Dodam że ciągnik pracuje normalnie. Nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. Nie brakuje mu mocy. 

• Przez Dominik8686
      Witam.Jest problem ze skrzynią w MacCormiku cx110 xtrashift 2012 rok  -Dźwignia od zmiany zakresów nie chce się przełączać. Siedzi na 3-zakresie.Kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni się świeci. Ładowacz czołowy podnosi.Czy dźwignia od zakresów nie działa ponieważ być może nie ma ciśnienia oleju w skrzyni ?
    • Przez grzesiek0840
      Witam, jestem z woj. Lubelskiego mam problem z podnośnikiem w ciągniku McCormick XTX145 2009r. Potrzebuję pilnie kontaktu do jakiegoś serwisanta aby to opanował.  Ma ktoś takie namiary?? Z góry dziękuję.
    • Przez Mccormickmtxmc
      Witam posiadam mccormick myć 135 z 2007 roku mam problem z pokrętłem od podnoszenia podnośnika mianowicie gdy wezmę pokrętło powyżej 7 nie mogę opuścić maszyny na ziemię przyciskiem za dźwignia zmiany biegów w dodatku mój pracownik zmienił wszystkie wartośći na komputerze ciągnik wyświetlał nie prawidłową prędkość oraz obroty silnika z góry dziękuję za pomoc 

• Przez katopo
      W moim cx 95 mam problem z opóźnionym działaniem rewersu po zmianie kierunku jazdy do tyłu. Do przodu reaguje od razu w ciągu niecałej sekundy a przede zmianie do tyłu trzeba czekać do pięciu sekund. Poza tym nic innego niepokojącego się nie dzieje. Dodam że cewka elektrozaworu od wstecznego była sprawdzona i jest ok 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.