grzesiekkk

Ciągnik z biegami pełzającymi,o mocy około 80 km.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzesiekkk    7

Witam.Pytanie jak w temacie, jaką koledzy markę,model polecacie.Dodam ze ma to być ciągnik używany,max. do 100 tyś,Wiem ze niektóre modele miały takie skrzynie zakładane jako opcje,a nie orientuje się jakie modele miały w standarcie.Ciągnik byłby używany przy uprawie zboża jak i w szkółce.

extrabyk    2878

W używanych będzie trudno coś znaleźć bo to opcja i mało ciągników to ma nie licząc typowo sadowniczych. Mam ciągnik Fiatagri z 84 roku o mocy 140 KM z takimi biegami ale akurat w nim dość rzadko z tego korzystam. Drugi ciągnik to Kubota o mocy 75 KM i tą kupiłem właśnie po to by częściej korzystać z biegów pełzających przy pracy z glebogryzarką. Kubota chyba jako jedyny producent oferuje biegi pełzające w standardzie w ciągnikach o mocy do ok 100 KM. a w większych modelach już za dopłatą. Przy skrzyni z biegami pełzającymi musisz pamiętać o tym, że tych przełożeń nie można używać do przeciągania maszyny. Są to przełożenia tylko i wyłącznie do pracy z maszynami aktywnymi napędzanymi z WOM. W przeciwnym wypadku można uszkodzić skrzynię biegów.

wojtal24    371

trzeba dobrze poszukać w ogłoszeniach ja mam zetora sprowadzonego z Niemiec i ma chodz nie uzywam. kolega kupił mf bo mu był potrzebny z takimi biegami

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

MgrLukash    131

Praktycznie każdy Valmet z serii 6000 Mezzo je ma. Valtry/Valmeta ze skrzyniami 36/36 polecam szukac a ma je większośc ciągników

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Hubert24
      Jaki ciągnik 6 cyl od 120 do 135 koni z tuzem przednim do 100000 zł
    • Przez nobeq
      Witam, rozważam zakup któregoś z wyżej wymienionych ciągników. Oba ciągniki 6 cylindrowe 140km. Z wyposażenia to amortyzowana przednia oś, przedni tuz. W Case jedyna dostępna skrzynia semi powershift 19x6 eco, w nh jest ta sama ale chyba dostępne są też inne? Zawory w pumie też tylko mechaniczne. Jest może ktoś kto był w podobnej sytuacji i potrafi mi doradzić?
    • Przez in2dex
      Witam.
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika który przejął by część prac którą wykonuje U914turbo bo nie wykorzystana jest w pełni moc, a nie są wstanie podołać c360siątki. Zapiął bym go do JD550, rotacyjnej 1.65, a może nawet do nie dużej samozbierającej Pottinger. Dodatkowo ciągał by przyczepy z belkami, zbożem; brony itp.
      Najważniejsze według kolejności :
      Przedni napęd
      Tani (jak najtaniej)
      Nie awaryjny
      ekonomiczny
      Z góry dziękuje!
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , przymierzam się do kupna ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 55-90 KM . Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to około 60 tyś zł . Macie Panowie jakieś propozycje ? Tylko broń Boże Belarus/Pronara/mtza bo już jednego mam 😂
    • Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.