Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ziutekp
      witam nie znalazłem takiego tematu wiec pytam. mam problem z prasa class variant 365, mianowicie po zamknięciu klapy w kilka sekund puszczają zamki i klapa się uchyla, luzują się pasy nie można zwinąć większej belki niż 80-90 cm.dodam tylko że cały czas trzeba ciśnienie z ciągnika podać by klapa została na miejscu.czy ktoś miał podobny przypadek od czego zacząć weryfikację.proszę o podpowiedź.
      20180530_100727[1]
    • Przez Nowak5425
      Witam, tak jak w temacie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu. Znalazłem jeden egzemplarz, który ma nie duży przebieg,od pierwszego właściciela. Prasa posiada rzadki rotor bez noży. U mnie prasowała by tylko słomę. Słyszałem wiele opinii o rzadkim rotorze w słomie. Jedni chwalą i mówią że jest super, inni mówią, że jak będzie dobrze sucha i sieczkowata słoma to słoma będzie zapychać się przy rotorze. Posiada może ktoś takowy model z takim właśnie rotorem i wypowie się na ten temat ?  Czy ciągnik o mocy 90 KM poradzi sobie z tą prasą ?
    • Przez KubaMeyer
      Witam mam problem  czy można poprawić rozłożenie siatki na beli żeby zachodziła na brzegi, bo w mojej prasie zostają z dwóch stron nie owinięte brzegi.
      Wstaw inne multimedia
    • Przez gruszon18
      Witam. Zakupiliśmy na gospodarkę używaną prasę Claas Rollant 44.  Ta wersja ma zdemontowany podajnik na sznurek i zamocowany podajnik do siatki, więc owija jedynie siatką. I mamy problem właśnie że tej siatki nie chce podawać gdy komora się dopełni. Sezon już praktycznie ku końcowi a my w czarnej d , całe szczęście dużo do sprasowania nie ma, ale mimo wszystko trzeba. 

Mógłby ktoś objaśnić zasadę działania tej prasy? BO brat pracował na modelu chyba Rollant 46 i osobiście nie pasuje mi to co on mówi ..  Różne rzeczy wyczytałem w internecie. Że przy zapełnieniu komory siatka ma się automatycznie podać, potem zapala się lampka i dopiero wtedy uruchamiamy hydraulikę aby otworzyć komorę i wyrzucić belkę.  Dodam że demontowaliśmy silniczek który ma zbijać tą zapadkę od noża, ponieważ wcale się nie uruchamiał.  Prasa owijać owinie, ale jak się poda ręcznie siatkę. 
    • Przez jankris
      Witam. Serdecznie zapraszam do udziału w dyskusji na temat pras rolujących zmiennokomorowych Claas Variant 180 RC. Sam jestem posiadaczem takiej prasy i mogę podzielić się opiniami na jej temat, chętnie wysłucham także opinii innych użytkowników. Pozdrawiam
      Jankris

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.