Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jankris
      Witam. Serdecznie zapraszam do udziału w dyskusji na temat pras rolujących zmiennokomorowych Claas Variant 180 RC. Sam jestem posiadaczem takiej prasy i mogę podzielić się opiniami na jej temat, chętnie wysłucham także opinii innych użytkowników. Pozdrawiam
      Jankris
    • Przez przemek262001
      Witam. Nie dawno kupiłem prase claas variant 380 i dzis ją podzczepiłem i mam problem z otworzeniem komory a jak ją otworze to nie moge zamknać.Cos jest w niej zepsutego czy co ?
    • Przez zolo2
      Witam.Czy ktoś orientuje się czy prasa claas variant 16 wychodziła z aparatem do siatki i szerokim podbieraczem?Albo czy ewentualnie można by z czegoś dopasować.Pozdrawiam.
    • Przez Jon1988
      Witam. W ostatnim czasie zastanawiam się nad wymianą prasy zwijającej która miała by być przeznaczona zarówno do zbioru słomy, siana jak i sianokiszonki, biorę pod uwagę maszyny nowe z dolnej półki stało komorowe unia df 1.8v eco czy sipma farma II w cenach około 60 - 70 tyś które tak naprawdę no nie zachwycają swoją pracą w porównaniu do maszyn pasowych nawet 5 - 6 letnich których na rynku wtórnym jest dużo w tej samej cenie. Zbieram około 900 - 1000 kulek 1.2 na 1.2 rocznie.
      Moje pytanie do użytkowników którzy posiadają pasówki brzmi. Czy przebieg 15 - 20 tyś bel  na prasę claas variant 360 rc, kuhn vb 2160 i podobne to jest dużo czy mało. Jakie jest zużycie w procentach takiej prasy. Czy  warto dać te 70 tyś z takim przebiegiem czy lepiej kupić nową nisko budżetową prasę.  Czego się ogólnie spodziewać. Aktualnie posiadam prasę matal fachu którą chcę wymienić bo nie chce mi słomy prasować i po przebiegu 10 tyś i wymianie w tym roku podbieraka i łańcuchów mogę stwierdzić że to mały przebieg tylko czasami trzeba coś w niej zrobić a jaki jest stan takiej pasówki która trafi na duże gospodarstwo zrobi 15-20 tyś w pięć lat i jest sprzedawana za połowę ceny nowej i co ona jest warta to po prostu nie wiem. Czekam na wasze opinie i odpowiedzi w tym temacie.  Z góry  bardzo dziękuję za informacje i pomoc :-)

• Przez PiotrStaczak
      Witam nie znalazłem nigdzie podobnego tematu więc utworzyłem nowy. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakie są różnice pomiędzy Class Variant 180 a Claas Variant 260/280. Zastanawiam się nad kupnem prasa miała by pracować z 99 konnym ciągnikiem głównie przy sianokiszonce na ok 10-20ha.