Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wanczyk-1991
      Witam! Miał ktoś taki problem z prasą tak jak ja? A mianowicie przy prasowaniu sianokiszonek wyrzuca materiał przez belkę w dolnej części klapy i blokuje całą prasę. Trzeba wyrzucić cały nieowinięty bal. Najgorzej jest jak noże mam włączone to nie zrobię żadnego bała. Na włączonych nożach dzieje się tak co któryś bal. Już ustawiłem przerwę od tej belki według instrukcji ale i tak w pewnym momencie się otworzy czy troszkę gdzieś uchyli i już po robocie. Pomoże ktoś? 
    • Przez rozal22
      Witam, w te żniwa prasą variant 280 przepracowałem 550bel nagle coś się stało i prasa zaczęła "wariować" na potencjometrze/manometrze.
      Bela raz jest zbijana a raz nie, wskaźnik szaleje na skali. Efekt jest taki że w pewnych partiach beli reki nie można włożyć(tak jak do tej pory było) a w innych całą rękę, czy ktoś się spotkał z takim problemem?
    • Przez kamilmardofel22
      Chciałem się dowiedziec jakie zapotrzebowanie na moc ma prasa claas variant 365 rc czy ciagnik 100 km da jej rade
    • Przez CezaryRoszkowski
      Siemanko,
      jak się programuje prasoowijarkę 455 Uniwrap na automat ??
      Wrzucam zdj dla atencji.

• Przez Arek9103
      Chciałbym się zapytać posiadaczy prasy Claas Rollant 250 Uniwrap o to jak cofa się rotor w tej prasie? Rotor jest oczywiście hydrauliczny. Prasa jest z komputerem Control Terminal.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.