Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TakiZmazur    1

Witam wszystkich
Ogólne pytanie czy można zmieszać ropę z olejem przekładniowym do kosiarki dyskowej
Mianowicie dlatego że do kosiarki dyskowej dolałem oleju z tawotem bo były wycieki lecz to nie przyniosło efektu bo kosiarka miała ciężko (widocznie za gęsta mieszanka) teraz pytanie czy mogę to wypłukać ropa z tym że nie ma tam korka spustowego więc dużo zostanie (uciekło by przez nieszczelności)
Tak wiem że zrobiłem grupote ale proszę o jakąś podpowiedź :)

pit81    4

Myślę że technicznie nic złego się nie stanie (nie spieni się) ale na pewno będzie miała gorsze parametry smarowania (jak pójdzie ropa do oleju w silniku to może się zatrzeć) 

Wiadomość z agroFakt.pl

TakiZmazur    1

Wyślę że ok 1/4 bo na takiej wysokości jest korek wlewowy gdy zlose kosiare do góry i przez niego spływa
I jak dużo nalać do dyskowej? Do pełna raczej nie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolnikgospodarny95
      Witam was mam pytanie czy hipol jest dobrym olejem do siłowników podbieracza oraz klapy  w sipmie czy musi byc lepszy? do centralnego smarowania
    • Przez gogo500
      witam posiadam ciagnik same laser 90 i mianowicie co uzupełnie olej w silniku do stanu max pojezdze pare dni i oleju  nie  ma ciagnik  nie kopci a zauwazułem ze zwieksza sie stan w tylnich zwolnicach co moze sie dziac??
    • Przez Wojto1212
      Witam, mam pytanie o olej do turbosprzęgła, jaki wlać? Pod specyfikacja hd 10 w.... Wyskakuje Titan Universal olej silnikowy innej firmy znalazłem pod przekladniowy hydrauliczny.  Drugie pytanie, szarpie pod obciążeniem przy zmianie polbiegow czy to ich koniec? 13tys mtg. 
    • Przez jarx08
      Jaki olej wlać do skrzyni w ursusie912 czy może to być hm-hlp 46? rozumiem że olej jest wspólny z hydraulika?
    • Przez Harnas16
      Jaki zalać olej do silnika Renault 110-54 1997 rok :)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.