Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TakiZmazur    1

Witam wszystkich
Ogólne pytanie czy można zmieszać ropę z olejem przekładniowym do kosiarki dyskowej
Mianowicie dlatego że do kosiarki dyskowej dolałem oleju z tawotem bo były wycieki lecz to nie przyniosło efektu bo kosiarka miała ciężko (widocznie za gęsta mieszanka) teraz pytanie czy mogę to wypłukać ropa z tym że nie ma tam korka spustowego więc dużo zostanie (uciekło by przez nieszczelności)
Tak wiem że zrobiłem grupote ale proszę o jakąś podpowiedź :)

pit81    4

Myślę że technicznie nic złego się nie stanie (nie spieni się) ale na pewno będzie miała gorsze parametry smarowania (jak pójdzie ropa do oleju w silniku to może się zatrzeć) 

Wiadomość z agroFakt.pl

TakiZmazur    1

Wyślę że ok 1/4 bo na takiej wysokości jest korek wlewowy gdy zlose kosiare do góry i przez niego spływa
I jak dużo nalać do dyskowej? Do pełna raczej nie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.