Skocz do zawartości
katter

Wózek widłowy do załadunku i rozładunku aut ciężarowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wózek
katter    2

Towary przywożone i odwożone są zwykle na Europaletach, więc wózek pracowałby głównie z nimi. Ten który mamy obecnie nie pociągnie zbyt długo. Wózek najlepiej sapalinowy na ON do pracy na zewnątrz. Z udźwigiem do 3,5 tony i masztem do 3 metrów. Może ktoś posiada takowy i podpowie jak się sprawuje? Myślałem o Toyota, Still. Linde, Nissan.

wojtal24    167

Mam polski wózek GPW spalinowy silnik od Ursusa 330 lub 3p brakuje mu tylko bocznego przesuwu a miałem przez miesiąc wypożyczony Linde na gaz to już bajka ale wiadomo cena czyni cuda

PanPralat    12

linde maja w firmie paszowej u której robie zakupy, tez chyba do 3 ton udźwigu i na 3-3,5 podnoszenie, ale ładny taki wózek, zgrabny.. polecam go..:)

Wiadomość z agroFakt.pl

MalyJohn    218

Wózek wiadomo, tylko po utwardzonym pójdzie. Mój wujek ma firmę handlową węglem i nawozami, cementem itd. Teraz ma toyote na gaz, nie znam modelu ale ma 4 gary i 2 litry pojemności. 3 palety w górę bez problemu stawia. Super sprzęt. Na butli gazu tydzień się jeździ, zawraca wokół własnej osi, wszędzie wjedziesz. Tylko jak mówię po gryzie był problem, a po ziemi już w ogóle z paletą nie pojedzie :-)

withanight    244

Jeżeli załadunek odbywa się ciągle, bardzo często to ładowarka jest nie praktyczna, wózek to wózek wszędzie wjedzie, w miejscu zawroci, dobra widoczność. Obecnie pracuje na Linde, na silniku perkinsa na ON, udźwig 5 ton, dobra maszyna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się