Nikita_Bennet

NH8050, załączanie sieczkarni elektromagnesem

Polecane posty

Nikita_Bennet    316

Witajcie.

Pytanie - ktoś to naprawiał?

Bo rozłączyło i się nie załączyło. Szczotki do wymiany ale ciekaw jestem czy idzie całość dostać?

Ewentualnie od czego podpasować?

 

b581591aae239befmed.jpg

 

 

 

Niby tutaj jest taka fotka ale ten zamiennik do niczego nie jest podobny:

https://www.agro-parts24.pl/wlacznik-elektryczny-sieczkarni-wysypu-d28850856,3,1837,1853

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomall1991    1

Ja u siebie dopasowałem szczotki i działa poprawnie, choć rozmawiałem ze znajomym  i próbował dostać całość bo całkiem mu się rozsypała i był problem choć ktos tam mu oboecał że z francji mu to ściągnie więc popytaj handlarzy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

podaj numer z katologu bo jesli numer jest taki jak na tej stronie to ta część tak wygląda jak na tym zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

na razie szczotki spasowaliśmy od jakiejś szlifierki i o dziwo działa bardzo dobrze jednak będę chciał to wymienić.

 

Sieczkarnia SPITOR, jej nie mam w katalogu od kombajnu.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falowy    0

Witam mam pytanie odnośnie tego sprzęgła. Kupiłem Nh 8030 i u mnie brakuje tego włącznika elekromagnesu. Znalazłem na necie coś podobnego do kupna moje pytanie jak to jest podłączone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anid    1

panowie jaką macie średnice koła pasowego napędu sieczkarni. to przykręcane do silnika .Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj