News
pawel2806

WSPOMAGANIE UKLADU KIEROWNICZEGO RENAULT 85-12

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel2806    0

Witam mam problem ze wspomaganiem kierownicy od pewnego czasu to znaczy naprawialem skrzynie biegow i po zlozeniu ciagnika wspomaganie zaczelo sie psuc w sensie ze jak olej i zimny to wszystko ok a gdy sie rozgrzeje to prawie nie mozna ukrecic kierownica przed remontem bylo wszystko ok prosze o pomoc  bo nie wiem co nagle moglo sie stac

witejus    633

zdejmowałeś kabinę odkręcałeś węże od orbitrola  bo to dziwne że po naprawie skrzyni padło wspomaganie opisz dokładnie co i jak bo czasem ktoś bez pojęcia coś popierdzieli a potem  dopytuje jak to naprawić ale wstydzi się przyznać że sam coś sknocił

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tedek2
      Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 
    • Przez Morweusz
      Witam mam problem z ciągnikem Renaut 68.14. Problem polega na tym że na biegach normalnych pracuje chodzi a przerzucę na biegi polowe i zaczyna sie szum ocieranie o coś z  tyłu. Najgorzej jest na biegu wstecznym szum ocieranie strasznie głośno. Spuściłem olej ze skrzyni i czysto szlamu nic nie ma. Sprawdziłem czy łożysko może się rozleciało nic nadal czysto. Co może mu dolegać. Stało sie to przy kraglowaniu na polu. 

Poszukuje instrukcji obsługi ciągnika. 

Może ktoś ma i pomoże
    • Przez Mateusz_Dx
      Witam mam problem z podnośnikiem ehr w Renault Ceres 355x z 2003 roku. Problem jest taki że nie mogę obsługiwać podnośnika w kabinie a na zewnątrz przez przyciski mogę. Ciągle świeci się czerwona kontrolka obok Książki. Czy ktoś mógłby mi pomóc jaka może być tego przyczyna. Po jakimś czasie kontrolka znika i wszystko jest dobrze. A przy pokrętle od podnośnika nie mam takiej czerwonej rączki nw jak to nazwać może przez to nie działa. Bardzo proszę o informację i pozdrawiam 

• Przez BARTOLA
      witam sprawa wyglada następująco;  niedawno założyłem  tura i mam problem z manewrowaniem w miejscu z np belą i nie wiem cz moze to być już słaba pompa wspomagania czy te serwo tak ma, zastanawiam sie też nad zmianą przednich kół na balony ale nie wiem czy to coś da 
    • Przez bartek15208
      Cześć mam problem z ciągnikiem Renault Ares 640 czasami a już coraz częściej rozlacza mi rewers mianowicie w czasie jazdy rozlacza się i zaczyna mi migac piszczesc kontrola z akumulatorem z strzalką ta pomarańczowa i ciągnik stoi dopiero jak wyrzuce bieg poruszam sprzęgłem i ponownie wrzucę bieg ciągnik zaczyna jechać Niewiem co to może być wszystko przejrzałem czujnik pod sprzęgłem wymieniłem. Bez wyrzucenia biegu i jego ponownego wrzucenia błąd niezniknie i ciągnik niepojedzie może tu gdzieś problem leży? Z góry dziękuję za pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.