News
Piotre140

Deutz Fahr 2685.Jak to się nazywa?<zdjęcia>

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fahr
wojtal24    282

koło wariatora mlocarni lub jazdy z dopiskiem sprezynowym
to jest koło wariatora jezdnego teraz dopatrzylem bo w telefonie za dobrze nie widziałem i przepraszam ale pisze też z telefonu

ZETOR TEAM

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez ROLKA1988
      witam wszystkich. Myśle o kupnie kombajnu i mam na oku deutz fahr 36.10 .  heder 4,20 .   chciałbym sie dowiedziec cos o tym sprzęcie  ..awaryjność,wydajność,dostepność części ,czy są jakies elementy na ktore najbardziej trzeba zwrócić uwage przy zakupie. Szukałem coś w sieci ale nic o tym modelu nikt nie pisze. czy tych kombajnów jest tak nie wiele w PL ?
    • Przez JaniszChrobak
      Witam wszystkich mam takie pytanko czy deutz fhar agrostar 4.68 idzie ominąć orginalbt rozdzielacz bo chciał bym go zastąpić innym. Bo w nim są dwie sekcje a potrzebuje więcej . Może ktoś to robił? ?

• Przez KrzysztofZmysowski
      Witam,

Mam zamiar kupić kombajn Deutz fahr c6205 ts. Ciężko znaleźć jakieś opinie na temat tego modelu w internecie.
      Czy ktoś z was posiada taki model? Czy polecił bo go oraz co warto dokupić w opcji ?
    • Przez PawelChelm
      Witam. Zwracam się do Panów z pytaniem odnośnie silnika DEUTZ F4L912 49,5kW. Moje pytanie odnosi się do turbosprężarki w takim silniku, a w zasadzie czy jest możliwość montażu takiego osprzętu i jeżeli tak to czy jest to bezpieczne? Mam na myśli czy silnik jest na tyle przystosowany aby współpracował z turbosprężarką i jeżeli tak czy jest to dużo większe obciążenie dla takiego silnika jak np w silnikach DEUTZ BF4L913T?
      Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
    • Przez unipasz
      mam problem łańcuchy podajnika pochyłego w kombajnie  deutz fahr    krzywo hodzal i podejrzewam ze trzeba wymienić łańcuchy   i jak je wyjac

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.