News
Piotre140

Deutz Fahr 2685.Jak to się nazywa?<zdjęcia>

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz
wojtal24    379

koło wariatora mlocarni lub jazdy z dopiskiem sprezynowym
to jest koło wariatora jezdnego teraz dopatrzylem bo w telefonie za dobrze nie widziałem i przepraszam ale pisze też z telefonu

ZETOR TEAM

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Przymierzam się do zakupu kombajnu na 40 ha zamiast Bizona ZO56. Zastanawiam się nad w/w modelami Deutz-Fahr. Czy jest jakaś różnica w wydajności tych dwóch modeli i jaka jest faktyczną ich wydajność np. w pszenicy 7t/ha? Jakie macie opinie na ich temat? Na co w szczególności zwrócić uwagę? Czy oprócz umiejscowienia rury wysyłkowej są jeszcze jakieś różnice? Model 35.75 jest młodszy rocznikowo i łatwiej jest znaleźć egzemplarz ze sterowaniem z joystick. Bizonem kosiłem 0,8 ha/godz a czego można spodziewać się po tych modelach. Wydaje mi się że nie są to jakieś problematyczne i skomplikowane maszyny. Zastanawiam się też nad 36.10 ale to już jest większa maszyna i ciężko trafić z hederem 4,2 i na mój areał jest chyba za duży.
    • Przez mon21051
      Witam wszystkich chciałnym się dowiedzieć co sądzicie na temat tych kombajnów:)
    • Przez arniormo
      Witam wszystkich mam takie pytanie małe gdzie moge dostać części do tego kombajnu sita,żmijki.części silnika a także łańcuch podajnika ziarna stalki na bagnety itp. ??
    • Przez Tybur1603
      Mam kilka pytań , ile kosztuje nowy agrofarm 430 GS? I czy jest to dobry traktor? Co najczęściej się psuje? Jego największe wady i zalety? Posiadam agrotron 135 mk3 i jest z niego bardzo zadowolony i chce się dowiedzieć co myślicie o agrofarm 430 GS?
    • Przez bel920
      w moim 1610 deutz padł silnik i teraz dylemat remont ok 10 tyś przynajmniej bo to model silnika F8L 513 na cylindrach 128 mm gdzie jeden zestaw kosztuje 2500 zl , może ktoś ma namiar na sklep z tańszymi zestawami naprawczymi ale tej średnicy bo są tanie ale nie ten rozmiar ,lub kupno innego silnika ale czy trafie na dobry i moje pytanie czy można ten model w moim deutz 1610 zamienić na inny silnik niż ten V 8 na np 6 cylindrowy o mocy przynajmniej 180 km jest to wykonalne , ktoś to robił , proszę o odpowiedzi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.