sznajdik

Gniazdo elektryczne do urządzeń zewnętrznych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Gniazdo
sznajdik    174

Jak w temacie potrzebuję podpowiedzi zdarzyło się mi to już drugi raz zginął mi prąd w tym gnieździe za pierwszym razem podczas oprysków teraz podczas siewu poprzednim razem grzebałem i nie znalazłem przyczyny ale prąd się znalazł może reset kompa zrobiłem poprzez odłączenie akumulatora a dziś nic nie mogłem zrobić żeby go znaleźć, wie ktoś może o co z tym może chodzić?

sznajdik    174

O te co jest na słupku z prawej strony do którego podłączamy sterowniki urządzeń zewnętrznych tam jest gniazdo takie półokrągłe na 3 bolce

Wiadomość z agroFakt.pl

DTaras    404

Jest to zupełnie niezależne od komputerów. Chcesz schemat? W każdym razie instalacja ta jest mocno pokrępowana siatką i przez to wrażliwa na przerwania w przewodzie.

kizak    139

Idą dwie lesbijki ulicą a z naprzeciwka idzie kondukt żałobny      pogrzeb- mówi jedna    to sama se pogrzeb :blink:  ;) . Jak nie można wynależdż plusa czy minusa to bezpiecznik i na skróty                                                                                                                                                                           

akurat u mnie to kabel wylazl z wtyku

sznajdik    174

Wczoraj przestało działać a dziś jest prąd co wy na to nic od wczoraj nie roiłem z tym samo się naprawiło także jakieś mechaniczne uszkodzenia odpadają bardziej termicznie coś się przegrzewa rozłącza i du...a ostygnie i działa polecę po schemacie od kolegi i znajdę przyczynę w wolnej chwili

Henryk85    1

A właśnie do to gniazdo na 3 bolce to co mogę podłączyć pod to gniazdo?

A to drugie obok w słupku to diagnostyczne do komputera?

lukaslukas    65

to jest wyższa technika z tym gniazdkiem 3 bolce... jeśli potrzebujesz zasilania mózgu do samodzielnego myślenia 12V stałe i 12V po stacyjce to nie zapomnij masy z tego gniazda podłączyć pod tyłek... ale zazwyczaj ludzie podpinają tam maszyny, które takowego zasilania wymagają do prawidłowej pracy

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sznajdik
      Mam pytanie odnośnie rozdzielacza bo mi cieknie, jak mam podłączoną maszynę z siłownikiem jednostronnego działania wysunę siłownik jest ok ale jak już przeciągnę dźwignię w drugą stronę to siłownik się chowa a olej spier... drugim gniazdem pod które nic nie jest podłączone miałem tego dość kupiłem nowe gniazda waryńskiego i taka sama sytuacja czyli wina leży po stronie rozdzielacza i tu pytanie to się jakoś da reanimować samemu czy wyjąć i wieźć do zakładu od hydrauliki? i kolejne pytanie czy jak mam 3 pary wyjść i wyjmę jedną na czas naprawy to da radę to skleić do kupy żeby na czas naprawy sprzęt mógł pracować?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Jest taki problem że zginęła jednyka i dwójka. Na polowych i szosowych nie ma wogole. 3i 4 działają normalnie. Co to może być ?
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
    • Przez MfKrystian
      Witam ostatnio z  dnia na dzień przestał mi działać w Mf 3080 Wom jak wlączam wogóle nie reaguje nie drgnie nawet Kontrolka od womu się nie paliła a nawet jak się nie paliła to i tak mi działał I jakoś dziwnym trafem przestał działać
    • Przez KamilStachurski
      Witam. Mam problem ze skrzynia 32x32 w massey 3050. Chodzi o to że jak przełącze na żólwia I wbije jaki kolwiek bieg to jest zgrzyt nie ważne czy A czy B przód czy tył. Na zającu jest wszystko okej wszystkie biegi działają tak jak powinny. W czym może tkwić problem? Szczerze mówiąc używam tylko zająca nie ma okazji przechodzić na żółwie Ale jednak siedzi w głowie to że coś tam nie gra w tej skrzyni.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.