rolnik_zary

poszukuje koło pasowe z piasta do wentylatora od chłodnicy 5110/40-020/0

Polecane posty

rolnik_zary    0

Poszukuje może ma ktoś taka część. numer katalogowy 5110/40-020/0 

Proszę o kontakt. 603  - 127  -  697      603  - sto dwadzieścia siedem  -  697

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez troscio
      Witam Forumowiczów,
      Poszukuje od kilku dni chłodnicy oleju hydraulicznego do mf  6190 ale pasuje chyba z całej serii 61xx i mozliwe ze z serii 62xx . czy orietuje się ktoś może gdzie mozna nabyć taką chłodnice ? jakieś namiary  na handlarzy części ?

Pozdrawiam .
    • Przez ADmet88
      Witam serdecznie. Chciałbym sie dowiedzieć coś więcej na temat tego bolka ze zdjęcia. Czy jest to jakaś samoróbka czy coś takiego produkowali. Jeśli ktoś posiada to jak się sprawuje w ziemniakach ewentualnie w warzywach takich jak buraczek seler? Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.

• Przez Alak
      Witam. 
      Chodzi mi po głowie zakup kombajnu tak za około 150 tyś. Przeglądając serwisy ogłoszeniowe najlepsza opcja wydają się New Holland tx66 tx67 tx68 i John Deere 2266 2268 2066 itp.. Tutaj pytanie moje do was... 
      Który z tych wymienionych lepszy i dlaczego? Liczę na opinie posiadaczy takich modeli. 
      Z góry Dzięki😉
    • Przez mateo105
      witam wszystkich uzytkownikow mam pytanie do kogos kto byc moze mial ten sam problem co ja otoz chce postawic silos bin 60 i wiem ze musze wyrobic plany i pozwolenia lecz ogolne warunki zabudowy mowia ze musze zachowac 4 m od granicy dzialki. lecz mam 1 problem gdyz w zaden sposob nie pasuje mi stawiac tak daleko gdyz wyjdzie na to ze juz zadnego garazu wiecej na maszyny nie postawie. I tu moje pytanie czy istnieja jakies przeslanki ktore mowia ze mozna blizej stawiac za np.zgoda sasiada?? wiem ze rodzice kiedys postawili wielki garaz 1,5 m od miedzy ale to bylo 20 lat temu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj