matijas67

Agregat uprawowo-siewny AGRO-MASZ 3,0m

Polecane posty

damianus2222    119

a ja mam zestaw agro masz i sieje spoko nie narzekam puki co. A u metalowca bralem opryskiwacz i spoko z nimi sie dogadalo


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Do do agregatu AGRO-MASZ mam i polecam :) uprawowo siewny 3m przedni wał strunowy a tylny rurowy jeśli masz lekkie ziemie to polecam ci taku układ bo poco przeciążać ciagnik a lekka ziemia sie pchać przed packerem ;)

A co do firmy METALOWEC naprawde polecam :) Kupiłem juz u nich pare maszyn i naprawde jestem zadowolony dobry kontakt a co najważniejsze idzie sie z nimi dogadać

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekrolnik89    117

ja tez polecam metalowiec kupilismy od nich opryskiwacz. talerzowke akpil, siewnik agromaszu i agregat staltechu na wale gumowym jest w mojej galeri. Chcielismy z agromaszu ale nie robia na wale gumowym i ze staltechu wzielismy nawet nam kolor czerwony zalatwili.
A koniecznie chcielismy z walem gumowym bo mamy troche piachu a reszte gline i il ladnie ubija i zageszcza ziemie jest tyle rowkow w wale co lejkow w siewniku i idealnie lejek pasuje w ten rowek z walu

Edytowano przez szymekrolnik89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian8070    1

mam zestaw uprawowo siewny agromaszu, zrobił jakos ok 70 hektarów siewnik i ok 170 hektarów talerzówka, nie mam więksyzch zastrzerzeń, sa pewne niedopatrzenia i "duperele" ale cena rekompensuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez malina2277
      Witam mam dylemat czy New Holland T5.105 poradzi sobie w agregacie uprawowo-siewnym Agro-masz chodzi głównie o to czy nie będzie go ważyć będzie to ciągnik ze standardowym obciążnikiem bez Tuz-a a agregat 3m Agro-masz 3 rzędy graczek wał paker i mam dylemat czy wziąć siewnik zwykły stopkowy czy talerzowy też Agro -masz;)
    • Przez Milosz27
      Witam. W planach mam zakup agregatu kompakotowego w.w. producentow i zbieram opinie na ich temat. Agregaty  w podobnej cenie jak najlepiej wybrać, jakie posiadają plusy i minusy, jakiej mocy ciagnik wystarcza do nich na glebach średnich. Proszę o opinie.
    • Przez PiotrMurgrabia
      Siemka.
      Mam pytanka odnośnie pługu i siewnika. Przymierzam sie do zakupu pługu Akpil km 80 3+1 i nie wiem czy wybrać kołek czy dopłacić do resora. A może coś innego polecicie?
      I to samo dotyczy sie siewnika Agromaszu 3m redlica stopkowa ściezki elektryczne i znaczniki hydrauliczne lub Kongskilde w tym samym wyposażeniu wiadomo, że troche droższe, ale czy warto doplacic. Do siewnika planuje dobrac agregat uprawowo- siewny z wałem packera przedstawiciel poleca firme Rolex, jaka opinia o tej firmie.
      Jak sie kształtuja ceny w waszym rejonie tych maszyn?
    • Przez rolnikk70
      Witam wszystkich planuję kupić nadbudowany zestaw uprawowo-siewny.
      Mój dylemat to unia plus 700/3 a agro-masz sn 300.
      Redlice talerzowe z kołami dociskowymi, wał pacera.
      Proszę o opinie użytkowników tych siewników.
      pozdrawiam
    • Przez grzesdz19
      Witam potrzebuje pomocy czy ktoś ma bone wirową agro-masz z nabudowanym siewnikiem? Jak tak to czy da rade z deutz fahr 5125
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj