News
str0nge

International 431-Jak ustawić obroty młocarni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
str0nge    0

Witam. Mam pewien problem, nie wiem jak ustawić obroty młocarni w kombajnie International 431. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hombre
      Witam. Mam problem z hydraulika w  Case mx 135 a mianowicie nie podnosi ładowacza czołowego, tylny podnośnik nie reaguje... wczoraj wszystko działało tylko, że jakby z opóźnieniem...  zanim podniósł maszynę trzeba było odczekać tak z 10 sekund, ładowacz podnosił tylko, że wolno a ,,najlepsze" w tym wszystkim jest to że próbując podnieśc maszyne i jednocześnie tura ( w tym samym czasie ) tur przez tą chwile zaczął działać poprawnie (tak jakby był wiekszy przepływ oleju...Podczas jazdy przerzucając półbiegi też działał z opóźnieniem a nawet był w stanie się zatrzymać...  Dodam że filtr oleju jest wymieniony, poziom jest prawidłowy na wyświetlaczu jest 0.  a było raz 0  a raz 0.   Nie wiem czy winą jest jakiś elektrozawór który blokuje przepływ oleju ?> od czego zacząć ?>  jak sprawdzić ciśnienie i jakie powinny być parametry ?> Z góry dzięki za odp
    • Przez ChudziX
      Witam. Czy ktoś wie jakiej firmy przednie mosty były montowane do ciągników Case 1494 Hydra  Shift 4WD rok produkcji 1984 
    • Przez kotek85
      Witam, 
      Prosił bym o wasze opinie, dziś przez transporcie obornika rozrzutnikiem 8 t przy prędkości ok 20 km/h i przy pokonywaniu zakrętów rzadziej na prostej cały kokpit wchodź w drżenie dość mocne jakby z prawej strony. Bez rozrzutnika nie zauważyłem tego drgania, ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? Proszę o pomoc i z góry dziękuję

• Przez kotek85
      Witam,
      Chciałbym poznać waszą opinię mianowicie dziś po wymianie oleju i filtra hydraulicznego, przy obrotach ok 1200 , zapala się czerwona kontrolka od zapchanego filtra hydraulicznego, dlaczego tak się dzieje przecież złożony jest taki sam filtr (nowy) na jakim go kupiłem, identyczny. Dodam że ten filtr siatkowy  przy spustach został przedmuchany ( chociaż właściwie był czysty) Co może być przyczyną?? Proszę o pomoc
    • Przez Stefanc~360
      Witam, posiadam ciągnik case 844xl 80km silnik pracuje wzorowo ma moc i w ogóle, ale chciałbym zeby był jeszcze żywszy i podnieść go o jakieś 15/20km i chciałbym się coś dowiedzieć na ten temat czy silnik będzie to wytrzymywał itp.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.