News
mevido

Koniczyna czerwona vs biała którą wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    371

jeszcze nie widziałem żeby ktoś konczyna karmil drób I do autora ile jeszcze założysz tych bezsensownych tematów zapoznaj się najpierw z zawartością forum

ZETOR TEAM

mevido    0

jeszcze nie widziałem żeby ktoś konczyna karmil drób I do autora ile jeszcze założysz tych bezsensownych tematów zapoznaj się najpierw z zawartością forum

Ilę będę chciał nic ci do tego nie każdy musi się na wszystkim znać .''jeszcze nie widziałem żeby ktoś konczyna karmil drób '' to mało w życiu widziałeś a myślisz że gesi ,kaczki ,kury,indyki nie jedzą zielonego ? to pozdrawiam znawce 

Ilę będę chciał nic ci do tego nie każdy musi się na wszystkim znać .''jeszcze nie widziałem żeby ktoś konczyna karmil drób '' to mało w życiu widziałeś a myślisz że gesi ,kaczki ,kury,indyki nie jedzą zielonego ? to pozdrawiam znawce od tego są fora internetowe aby pytać

Adrian_K_90    291

Gęsi się karmi zieloną masą i wypasa na łąkach. Na sąsiedniej wiosce mają kilka setek tego ptactwa i facet zielonkę wozi przyczepą normalnie jak by krowy chował. Koniczyna, lucerna  trwa. Co tylko urośnie.

mevido    0

Gęsi się karmi zieloną masą i wypasa na łąkach. Na sąsiedniej wiosce mają kilka setek tego ptactwa i facet zielonkę wozi przyczepą normalnie jak by krowy chował. Koniczyna, lucerna  trwa. Co tylko urośnie.

Jak widać nie wszyscy wiedzą że drób również jada zielone i to w nie małych ilościach .

mevido    0

@mevido jak ty wiesz wszystko to po co zasmiecasz to forum

Nie wiem wszystkiego dlatego pisze tutaj na forum a ty nie masz pojęcia czym karmic  i od razu wypisujesz głupoty 

Edytowano przez mevido

mevido    0

ogólnie ptactwo karmi się różnymi rodzajem ziaren

Ogólnie u drobiu podstawą żywienia jest zboże oraz zielonka :)pozdrawiam

wojtal24    371

cytujesz post pod postem nie zgodnie z regulaminem forum. co do ptactwa masz 100%racji. pozdrawiam i życzę zdrowej hodowli

ZETOR TEAM

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!

Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.

Pozdrawiam,

Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

• Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez niudizajn
      Witam.
      Mam zamiar zasiać mieszankę traw na dwu-letnie użytkowanie na polu ornym.
      Bardzo bym prosił o wszelkie info dotyczące sprawy. Dodam tylko , że jest to stanowisko po pszenicy , mam zamiar wywieźć tam "trochę" obornika na wiosnę i zasiać.
    • Przez Piotr2211
      Jakie polecacie odmiany traw wieloletnich na 4 klase ziemia podmokła ?.Chcialbym zasiać coś z traw wysokich 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.