Mrchomik

Władimirec t-25 brak ciśnienia oleju

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mrchomik    0

Jak w temacie władimirec t-25 zgubił ciśnienie oleju myślałem że oleju brakło dolałem trochę i nic... I po tym jak brakło zaczęła klikać klawiatura nie wie ktoś co to może być ps odpala na ciepły a na zimnym nie wiem... Czy to pompa oleju czy remont się szykuje...I filtra oleju nie słychać... Ciśnienie było miedzy 1, a 3.5 wcześniej...

damianos95    64

Jak w temacie władimirec t-25 zgubił ciśnienie oleju myślałem że oleju brakło dolałem trochę i nic... I po tym jak brakło zaczęła klikać klawiatura nie wie ktoś co to może być ps odpala na ciepły a na zimnym nie wiem... Czy to pompa oleju czy remont się szykuje...I filtra oleju nie słychać... Ciśnienie było miedzy 1, a 3.5 wcześniej...

A jak ma ci byc słychac filt roleju jak nie masz obiegu oleju = brak cisnienia

Za cisnienie i jego skoki odpowiadaja zazwyczaj 2 rzeczy pompa oleju i stawiam najbardziej na obciety klin jesli masz obciety klin to wymieniaj pompe bo zalozysz nowy klin a i tak za chwile go zetnie chyba ze lubisz czesto rozbierac ciagnik

Aby dostac sie do pompy trzeba rozebrac przód od strony rozrzadu

A druga rzecza odpowiadajaca za cisnienie sa panewki

Panewki jak i to czy nie zerwało klinu na pompie sprawdzisz zdejmujac miske olejowa

Acha pompy oleju od spodu nie wyjmiesz wiec nie masz co sie silowac

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TBhog
      Witam

Robiłem już ze sprzęgłem bo nie trzymało ale taki problem mam pierwszy raz. Mianowicie sprzęgło nie wysprzęgla a co za tym idzie bieg wrzucić baardzo ciężko. Jak zapalę z wrzuconym biegiem to traktor stoi no ale wyrzucę bieg i nie da się wrzucić. Zbliżyłem już maksymalnie do łożyska oporowego te 3 popychacze co odciskają docisk ale nie pomogło. Odkręciłem kwadratową pokrywę za pompą hydrauliczną i ewidentnie widać, że jak nacisnę sprzęgło to oś idąca do skrzyni nadal się kręci. Co mogło paść ? Po mojemu to chyba docisk coś nie tak bo jakby tarcza padła to by w ogóle nie brało.

Pozdrawiam
    • Przez Marecki2922
      Panowie odnawiam właśnie swojego władzia i chcę dokupić nowe przednie lampy , dotychczas miałem oryginalną obudowę z włożonym odblaskiem H-4 z dużego fiata 125p działały pięknie te lampy ale już tak są zniszczone że pora je zmienić tylko na jakie , pełno jest badziewia  a wolałbym kupić coś konkretnego  , chciałbym żeby dawały dużo światła i żeby miały trwałą obudowę , , co polecacie ?
    • Przez pawelsax
      Panowie jaka jest siła dokrecenia klawiatury w t25?
    • Przez Polacek
      Witam,

Zeby wymienić pompe oleju muszę odjechać przodem, czy jest to konieczne ? Czy wystarczy zdemontować zbiornik paliwa ? Sprawdzę luz na pompie odkręcając miskę oleju ?
    • Przez przeklinak
      jak w temacie gdzie sprawdzić i czy to jest wlew oleju co dodałem w załączniku

oraz co to za rurka tu jest pod silnikiem ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.