Polecane posty

GRSami    2

Witam 

Szukam Sampo rosenlew 2045 lub 2055  z napędem hydrostatycznym i hederem około 4m cena około 70 tyś znacie jakieś ogłoszenie lub oferte u handrza (sprawdzałem w google nic ciekawego nie znalazłem )

Nikita_Bennet    147

poszukaj po żniwach na OLX.pl.

Wiem że widziałem jednego w warmińsko-mazurskim do sprzedania.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xXKarolXx
      WItam. Chciał bym kupić przyczepe przyczepa strautmann około 33-40m z  kantowym tyłem z 3 wałkami na kołach 26.5 i dzwoniłem po dilerach w okolicy i nie mają długi termin oczekiwania  niby by była za rok , kupił bym taką używaną albo nowo może ktoś ma jakieś filie co ma taką przyczepę w polce nową bądź używaną i mógł by dać namiary na nią ? 
    • Przez Grandzik
      Witam, mam takie pytanie czy nie będac rolnikiem mogę kupic ziemię? Mam wykrztałcenie rolnicze lecz nie mieszkam w gminie gdzie mam ziemię znaczy nie mam ziemi na sobie. Słyszałem ze mozna uzyskując pozwolenie od ANR. Czy ktoś wie jak to dokładnie wyglada?
    • Przez gutfi888
      Cześć 
      Pisze z takim pytaniem czy ma ktoś lub czy ktoś ma na sprzedaż małe cielaki tej rasy bo szukałem ale wszędzie są duże a wolałbym kupić małe 
    • Przez claas48s
      Dzień dobry mamy zamiar kupić ciągnik na gospodarstwo mamy na oku MF 675 I LANDINI 6830  i teraz tak mają napędy 4x4 Landini ma 65 km i tur jest z widłami  tylko ma  nie za bogate opony i jest bez kabiny 85r 33tyś MF ma pae koni więcej 84r ma konsole do tura nowe opony (prawie ok 90% ) jest ładnie utrzymany jest za 32tyś i teraz sie zastanawiemy co zobić którego wybrać MF ma jeszcze kabine chodzi mi o opinie tych dwóch  ciągników i którego wy byście wybrali  ja bym wybrał wg siebie MF  stan ich obu jest ok ale mamy dylemat 
    • Przez MFTeam
      Witam mam problem z silnikiem perkins 4 w kombajnie Bizon Sampo 2020. Problem polega na tym że na wysokich obrotach silnika, silnik dymi na niebiesko w ubiegłym roku był robiony generalny remont silnika (tłoki,tuleje,pierścienie,nowa głowica,szlif wału,nowe panewki). Wtryski były sprawdzanie dzisiaj!!Czy może to być wina pompy? bo silnik pali na dotyk i chodzi bardzo równo na małych jak i na wysokich obrotach.
      Bardzo proszę o pomoc!!!!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.