Skocz do zawartości
ironcadpolska

Ogólnopolski Konkurs Projektowy „Future 3D”

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Firmy VPI Polska, TMSys i CadXpert ogłaszają rozpoczęcie I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Projektowania 3D „Future 3D”. Na zwycięzców czeka wiele atrakcyjnych nagród, w tym m.in: profesjonalna drukarka 3D MakerBot, laptop Lenovo 700-15 oraz wieczysta licencja programu CAD 3D IronCAD.

17718_tmsys_konkFuture3D_d.jpg

Konkurs skierowany jest do pasjonatów projektowania 3D, druku 3D i innowacyjnych technologii. Na uczestników czekają dwie kategorie konkursowe: IronCAD Design Open oraz MakerBot Rapid Prototyping. Wszyscy uczestnicy na czas trwania konkursu otrzymają bezpłatną licencję programu IronCAD 2016, a zgłoszenia można nadsyłać do 15 października br.

Kategoria I: IronCAD Design Open – dowolny projekt 3D przedmiotu użytkowego

W tej kategorii udział wezmą dowolne projekty 3D przedmiotów użytkowych. Warunkiem jest możliwość praktycznego zastosowania zaprojektowanego przedmiotu. Projekty powinny być utworzone w programie IronCAD.

Nagrodą w tej kategorii jest Laptop Lenovo 700-15 oraz wieczysta licencja programu IronCAD 2016.

tmsys_konkfuture3d_s1.jpg

Kategoria II: MakerBot Rapid Prototyping – dowolny projekt 3D przygotowany do druku 3D

W tej kategorii udział wezmą dowolne projekty 3D opracowane w programie IronCAD i przygotowane do wydrukowania na drukarce 3D MakerBot Replicator Z18. Maksymalne wymiary obiektu wynoszą: 30 x 30 x 45 cm.

Nagrodą w tej kategorii jest profesjonalna drukarka 3D MakerBot Replicator 2 oraz wieczysta licencja programu Inovate 2016.

tmsys_konkfuture3d_s2.jpg

Dla osób, które są zainteresowane udziałem w konkursie i chciałyby poznać oprogramowanie IronCAD, organizator przygotował bezpłatne szkolenia. Aby dowiedzieć się więcej, należy odwiedzić stronę inicjatywy.

Osoby, które chciałyby skonsultować możliwość wydrukowania w 3D swoich projektów, mogą również skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej. W tym celu należy skontaktować się z organizatorami.

Uwaga: liczba uczestników konkursu ograniczona do 500 osób.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na jego stronie internetowej, na której dostępny jest również odpowiedni formularz zgłoszeniowy. http://www.future3d.pl

 

 

Serwis CAD.pl jest patronem medialnym konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×