News

Polecane posty

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez SławekL
      Witam .Proszę o poradę jak w temacie.W moim MTZ 82 (pracuje w lesie przy wciągarce)  91r podnośnik przestał podnosić więc rozebrałem diagnoza padła na pompę,została wymieniona.Zalany nowy olej ,podniosło pare razy i delej nie działa.Zaglądam do zbiornika a tam sycho,nigdzie nie wyciekł więc sprzwdzam w skrzyni no i traf.Dużo ponad max.Potrzebuje porady jak się teraz za to zabrać.Gdzie to przeciekło,jak to naprawić.Pewnie jest pod zbiornikiem jakiś ryb co napędza pompę i jakiś uszczelniacz.Czy trzeba wymontować zbiornik żeby to naprawić?Proszę o pomoc i poradę osób którzy to przerabiali najlepiej.Dodam że sprawa jest pilna bo kładziemy zrąb a ciągnik potrzebny.Pozdrawim
    • Przez zen88
      Witam wszystkich. 
      Planuje zakup formownicy  2 rzędowej aktywnej z firmy Kruszec. Chciałbym zasięgnąć opinii o tym sprzęcie. Ogólnie maszyna wygląda dość solidnie i jestem ciekaw czy MTZ 82 sobie z nią poradzi. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

• Przez Wojtas974
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktos tu z was ma nową kabinę w MTZ. Chciałbym dowiedzieć się jak z wygodą i funkcjonalnościa jej. Jeżeli ktoś ma prosiłbym o zdjęcia jak w niej wygląda traktor. Bo niestety znalazc stara dużego typu jest jak szukanie igły w stogu siana.. a w tej małej pracować to jakaś tragedia..
    • Przez ceston
      Witam ostatnio podczas jazdy wyskoczył mi napęd tak że się wcale nie włącza. Postanowiłem rozebrać skrzynkę rozdzielcza od napędu i poszukać tam usterki po zdjęciu okazało się że tam jest wszystko w porządku ale zauważyłem że wałek kardana mogę kręcić ręką a koła stoją w miejscu złożyłem skrzynkę nie podlaczajac do niej walka i faktycznie koła jadą wałek stoi. Podniosłem przód do góry i kręcąc kołem chciałem zobaczyć czy drugie będzie się kręcilo w drugą strone. Niestety zero reakcji kręcę kołem a drugie stoi. Os jest Krzyżakowa nie stozkowa. Macie pomysły co mogło pójść.
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , szukam mechanika od silnika d243 Pronar Mtz Belarus , ciągnik to Pronar 82 SA ale silniki mają jednakowe jak inne pochodne modele ... Jeśli ktoś miałby namiary na mechanika to bardzo byłbym wdzięczny . Województwo Śląskie .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.