Skocz do zawartości
Rocho2001

Ciągnik Deutz-Fahr Agrofarm 420

Polecane posty

lukaschels    56

jak sie zapala to w baku jest ok 40-50 litrów. spalenie zależy od pracy, jak tylko sobie pyrka to malo spali, jak w ciezkiej orce to moze i 25-30 litrów na ha. mi w podorywce spalil 20 litrów na 2,20 ha

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pati
      Jak wszystko to wszystko. Ile pali, z jakim pługiem i maszynami, Jaka cena za jakie wyposażenie. I oczywiście jak się sprawuje. (pytanie dla posiadaczy agrotronów)
    • Przez czarnyyyy
      Zastanawiam sie na kupnem kombajnu na okolo 120 ha i dosyc cieakawa oferta wydaje mi sie deutz,ale widze malo opinii o nim,dlatego zakladam ten temat.
    • Przez luk2782
      Witam!
      nie znalazłem takiego tematu wiec go załoze. Ciekawia mnie wasze spostrzezenia na temat tych kobajnów. moze macie własne doswiadczenia z nimi lub znacie uzytkowników jesli tak podzielcie sie ze mna moim zdaniem mozna było je uznac za podobne do NH TC56 (od niedawna seri T5000) jezeli chodzi o parametry podobnie z cena jenak diabeł twki w szczegółach
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Co sądzicie o Agrotronie 130?
    • Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.