konrad97

Farmtrac 7110 DT - zaczepy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konrad97    0

Witam mam takie pytanie, czy to normalne w tych Farmtrackach, że tylnie zaczepy sa tak mocno " schowane " ? Troche to denerwujące, bo ogranicza to promień skrętu o połowe prawie i trzeba uważać. W Wywrotce już połamaliśmy stopkę bo zahaczył kołem. Przy prasie np TUZ haczy trochę o zaczep prasy. 

konrad97    0

No może źle to ująłem, chodziło mi czy wszystkie modele Farmtracków tak mają, Bo jak tak to jest to wrecz żałośne i irytujące ... W taki sposób to połowe maszyn można pogiąć czy coś zaczepianych na zaczep ... I ogranicza to promień skretu o połowe prawie. Ehh. W sumie i tak po półroku można śmiało stwierdzić, że ciągnik 2x droższy od Belarusa 1025 a praktycznie niczym się nie rożni od niego. No moze tylko wałkiem. Bo w Belarusie nie wytrzymał wałek po kupnie kosiarki dyskowej. Cena wzięta z kosmosu jak za taki ciągnik. Zdecydowanie dobre 40-50tyś za dużo . :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursusc385    737

Ten ciągnik to lipa to fakt  B)  ale zaczepy to jest ostatnia rzecz do której bym się doczepił.  :wacko:  Miałem jakiś czas na testach 7110 i latałem cały czas nim z prasą, to problemów jak Ty nie miałem :D Wszystko ok jak w każdym innym ciągniku, także nie wiem co Ty tam podczepiasz. Jeśli haczą Ci haki od podnośnika, to go po prostu podnieś, lub opuść - zależy od prasy. W starej prasie musiałem jeździć z podniesionym podnośnikiem, w obecnej z opuszczonym, ale tak jest w każdym ciągniku 

konrad97    0

Haki nie, chodzi mi że jak skręcisz na maksa to haczy kołami. No nie wiem moze i w każdym tak jest. Ale W Belarusie tyle lat i nic, a w FT trzeba sie pilnować bo już raczke od opuszczania i podnoszenia stopki w przyczepie wyrwaliśmy, i jak na wiosnę bronowalem to malo liny w koła wplątałem 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.