F3dor

Co to za kontrolka - JCB 526S

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
F3dor    0

Kontrolka zapala się przy ok dwóch tysiącach obrotów i wzwyż, gdy nie zmniejsze gazu pali sie ciągle. Może ktoś od czego ona jest?

post-14514-0-56486800-1470584712_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

F3dor    0

Niestety nie pomogło. Czysciłem filtr powietrza, wymieniłem olej i filtr silnikowy i nic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vroobel
      Witam! 
      Właśnie kupiłem ładowarkę matbro ts 290, ktoś się orientuje jaki olej powinien być w skrzyni?
    • Przez Lukas85
      Zauwazyłem w swojej ładowarce że podczas hamowania pedał hamulca wciska sie praktycznie do podłogi. Ktoś moze mi potwierdzic czy tam powinno byc czy to znaczy ze cos sie konczy? Ładowarka hamuje tylko trzeba mocno wcisnac pedał. Płynu w zbiorniku jest w normie.
      Druga sprawa dotyczy olei. Znalazłem w instrukcji że do piast i tylnego mostu ma byc olej 80W90. Został mi taki olej firmy Akcela ktory kupowałem do ciagnika case, czy moge go zalac takze w manitou? do przedniego mostu zalewa sie jakis olej przekladniowy do pracy z hamulcami mokrymi. Ktos może mi cos polecic? I jeszcze jedno pytanie - jaki zalać olej do skrzyni? Do silnika ma byc 15W40. Ten także został mi od case firmy Akcela chyba moze byc?

• Przez wpz
      Witam posiadaczy ładowarek jcb.Poda mi ktoś jakie są zalecane oleje i pojemności od mostów poprzez hydraulikę i na silniku kończąc w modelu jcb 536-60 agri rok 2011 silnik jcb 444.Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez kotwczapce
      Witam. Szukam pomocy jak rozmontować ramię teleskopu 30.9 (trzyczęściowe). Mam wyciek i nie mogę go namierzyć. Nie mogę znaleźć przedniego mocowania siłownika.
    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 
      Nie wiem jak to w końcu jest bo słyszałem różne opinie, jak to w końcu jest?
      jak to jest czy na zgaszonym silniku jak jest teleskop w górze ( nie na maxa opuszczony) to nie cierpią tłoki? Mi chodzi żeby się nie wyrabialo nic niepotrzebnie.
      Jaka jest wasza opinia na ten temat ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.