mareek

case 5130 zablokowana skrzynia

Polecane posty

mareek    0

Witam wszystkich użytkowników case seri 51xxx mam taki problem ciągnik jeździ cały czas do przodu nie chce sie zatrzymac. Na rewersie wstecz jak włączam to zadusza ciągnik w pozycji neutral jedzie do przodu, sprzęgło nie działa. Dopiero żeby go zatrzymać to muszę przez siłę wyłączyc bieg, a jak go gdzieś przestawić to odpalić na biegu i oczywiście tylko do przodu. Z góry dziekuje za wskazówki co zrobić, żeby było ok/

Piotrek26    1

Dokładnie nie pamiętam, na bank trzeba rozpołowić ciągnik i był coś bodajże z wałkiem i koszami sprzęgłowymi. Musisz dopytać u dealera bo był to powszechny dosyć problem w New Holland serii TD5000 i odpowiedniku CASE.

Edytowano przez Piotrek26

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez groszek
      Proszę o pomoc które styki połączyć do kalibracji wom 

• Przez wisnia198823
      Witam. Mam problem z casem mx 135. Traktor stał około 6 tygodni  w garażu po tej przerwie odpaliłem aby wyjechać zatankować . Wyjeżdżając skręciłem kołami na max i zablokowało wspomaganie . Dodam że temperatura na zewnątrz około zara.
    • Przez 5120CASE5120
      Dzień dobry, chciałem zapytać czy ktoś chciał już w ciągniku Case seria 51...(5120,5130.5140.5150) zmodernizować amortzacje kabiny. Orninalnie są gumowe poduszki które tylko niwelują drgania, zastanawiam się czy nie można było by zamontować sprężyn o odpowiedniej grubości i długości aby kabina była lepiej amoryzowana. (jeśli ktoś miałby zdjęcie to bardzo by pomogło) Przerabiał ktoś ten temat już? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam 
    • Przez przemo1449
      Witam czy ktoś może posiada schemat instalacji elektrycznej do casa mx 110 ? jest mi bardzo potrzebna bo nie mogę dojść do ładu w swoim case niedawno kupionym 
      za wszelkie informacje na temat instalacji z góry dziękuje 
      pozdrawiam 
    • Przez PawelJurek123
      Witam,
      przychodzę z problemem, który męczy mnie od dawna, sytuacją wygląda następującą.
      Mój case david brown 1594 hydra-shift (1986), po włączeniu biegu i spuszczenia pedału sprzęgła, nawet na łące nie jedzie, wrażenie jakby ślizgało się sprzegło, nie czuć spalonego sprzęgła, pedał pracuje prawidłowo.
      Jaki może być powód, z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj