Skocz do zawartości
daree

Niemeyer Volly-Mat 1502-III-25-700 (105-N15G)

Polecane posty

daree    0

Witam, chciałbym zakupić używany pług Niemeyer Volly-Mat 1502-III-25-700 (105-N15G). 

Czy może ktoś podpowiedzieć ile ważą takie pługi i jakiej mocy ciągnik jest potrzebny aby uciągnąć taki pług ?

Czy korzysta ktoś z takich pługów prośba o opinie.

gajny    2

volly-mat nie jest dość lekkim pługiem i ciągnik o mocy ok 90-100km poradzi sobie z czwórką 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek4x4
      Witam może ktoś z was posiada taki zestaw i mógłby się podzielić informacjami na ten temat. pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam, chce zakupić nowy pług który by był kompatybilny z John Deere 6140R. 
      Ukształtowanie terenu głównie równy z nielicznymi wzniesieniami. 
      Klasa ziemi lekka 3-5, głównie przewaga 4, 5. 
      Zastanawiałem się nad Kverneland 4x50 obrotowy. 
      Ale może porwać się na 5 ? Dało by rade ?
      Proszę o pomoc, może jakieś konkretne modele pługów ? 
      Z góry dzięki i pozdrawiam. 
    • Przez Lukaszkowal
      Mam do sprzedania pług ruski 3 skibowy, kompletny można podczepiać i orać. Rama cała, nie skrzywiona, nie spawana. Korpusy całe, zero luzów, wszystko tak jak być powinno.

W razie pytań proszę dzwonić bądź pisać. 

Tel. 531 474 005 

Darnowo, słupski, Pomorskie

Cena 1250 zł

• Przez DawidSakowski
      Witam,
      Panowie mam pytanie odnośnie pługa kverneland, jak myślicie jakie tu są odkładnie ? bo według mnie patrząc po lemieszu i odkładni to wydaje mi się że 16" a właściel twierdzi że 14" chciał bym orać C360 na 3 biegu wiec 16" odpada a podjechać obejrzeć mam strasznie daleko:/
      Liczę na wasze zdanie
      Pozdro!

• Przez Rolnik7343
      Witam próbował ktoś poszerzyć takowy pług https://www.olx.pl/oferta/plugi-plug-obrotowy-3-skibowy-kverneland-na-zab-resor-CID757-IDi0MZ9.html#d00aad2275 zeby zabierał 45-50cm na skibe ? Bo wiem ze fabrcznie max w tych pługach jest 40cm ale niestety dla mnie to jest ciut za wąsko szukam pługa zeby zabierał minimum 45cm na skibe te pługi mi "przypasowały" ale niestety jest ten minus ze zabiera max 40cm na skibe i chciałym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób żeby go jeszcze poszerzyć o te minimum 5cm ?