Zaloguj się, aby obserwować  
norbitoja

John Deere 6900 Kupno ciągnika, szczegułowe informacje

Polecane posty

norbitoja    4

Witam wszystkich, mam upatrzonego John Deer'a 6900, mam zamiar go kupic ale narazie czekam na pieniedzę z banku.

Byliśmy go oglądać i wszystko jest w najlepszym porządku, żadnych wycieków itd, z wyjątkiem  nie wielkiego wycieku po prawej stronie silnika bodajże przy wlewie paliwa.

Właściciel sądzi że te modele tak mają, a wy co myślicie na ten temat od czego to może być.

Co myślicie w ogóle na temat modelu 6900 ?

Posiada go ktoś z was? 

Jak on wam sie sprawuje? 

Jakieś usterki ?

Może wiecie jakie spalanie takiego John Deera?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LubieTosty    4

nie lepiej kupic nowego i masz swiety spokoj a z uzywanymi jest roznie jezdzilem tym modelem dla mnie model jest dobry sprawdz dokladnie gdzie ubywa bo tak nie powinlo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbitoja    4

nie lepiej kupic nowego i masz swiety spokoj a z uzywanymi jest roznie jezdzilem tym modelem dla mnie model jest dobry sprawdz dokladnie gdzie ubywa bo tak nie powinlo byc

Na nowego trzeba miec 300tyś co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LubieTosty    4

aa jak kupisz i bedziesz musial dokladac do niego a wiesz jak to nowe jeszcze jak autokasko wezmiesz to ci kase wzuca na czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kacsio
      Witam
      Moja babcia ma gospodarstwo ok 4ha .Uprawą tej ziemi zajmuja się sąsiedzi oczywiście odpłatnie .
      Wkurza nas już to, że każdego trzeba prosić by zaorał ,wywiózł obornik lub posiał na każdego trzeba czekać prosić. Więc po rozmowie z babcią postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręcę i zakupić jakiś ciągnik . Mam do wydania ok 7 tyś . I tu moje pytanie do was jaki ciągnik wybrać t25 ,majorka czy c328 ? Czy kupować zrobionego czy do remontu ? Proszę o pomoc
    • Przez cemaxx
      Witam szanownych kolegów,
      planuję zakup nowego ciągnika do sadu. Nie dysponuję dużym budżetem, dlatego do wyboru mam dwa ciągniki w wydawałoby się rozsądnych cenach. Konkretnie mam na myśli New Holland TD4020F i Deutz Fahr agroplus F Keyline. Obydwa produkowane w Turcji, obydwa z nieoryginalną kabiną, obydwa mają motory 60-cio kilku konne. NH posiada silnik 4-ro cylindrowy, a DF 3 cylindrowy.
      Za ciągnik Deutz Fahr zaproponowano mi kwotę 100 000 zł brutto. Za New Holland zaś 130 000 brutto. Czy warto rozmyślać nad New Holland, czy raczej skupić się nad wspomnianym Deutz Fahr?
      Bardzo proszę o poradę.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj