Skocz do zawartości
Rafal07011992

Łapy od podnośnika MF 1114

Polecane posty

Witam . Mam Pytanie . Potrzebuję części do tylnego podnośnika MF 1114 , dokładnie chodzi mi o te zapinki które są nad tymi ,,jajkami,, do których wpina się maszynę . Nie mam pojęcia jak fachowo to się nazywa a nigdzie w internecie nie mogę tego znaleźć . Prosze o szybką pomoc . Dodaje zdjęcia. 

Zdjęcie 1  http://iv.pl/images/04553850386447958657.jpg

Zdjęcie 2 ta popsuta czesc   http://iv.pl/images/99049608070956523840.jpg

extrabyk    745

Jest to stare rozwiązanie i teraz raczej nie dostaniesz tych elementów jako nowych. Można wyszperać całe używane ramiona ale to raczej bez sensu bo będą wyrobione i będziesz się tylko wnerwiał. Lepiej odciąć te haki, kupić nowe KAT2 i wspawać. Takie haki firmy CBM kupisz po 200-250 za sztukę. Jeśli nie masz doświadczenia w spawaniu to lepiej zlecić tą robotę dobremu spawaczowi, który będzie wiedział jak to zrobić i jakich elektrod użyć. Jeśli ktoś będzie chciał Ci to zrobić migomatem to znaczy, że nie ma pojęcia o czym mówi i szukaj innego spawacza.

Będzie Cię to wszystko kosztować 500-600 zł. ale jeśli ciągnik jest OK. i chcesz nim popracować kilka lat to warto zainwestować w trwałe i bezpieczne połączenie maszyny z ciągnikiem bo jak się uprzesz i będziesz "kleił" to co masz to wcześniej czy później wypnie Ci się maszyna i będą duże straty.

Wiadomość z agroFakt.pl

extrabyk    745

Nie ma za co a po za tym to słaba pomoc jeśli dzięki mnie musisz teraz iść w koszta :D no ale jak zrobisz jak Ci napisałem to będziesz zadowolony. Powodzenia.

extrabyk    745

Korbanek słynie z darcia skóry z rolnika...za 500,- kupi komplet dwóch haków CBM plus elektrody do wspawania i tarcze do wycięcia starych końcówek.

Tak więc Korbankom serdecznie dziękujemy :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się