Zaloguj się, aby obserwować  
Zaczyn

AdBlue

Polecane posty

Zaczyn    584

Witam, ciekawi mnie jedna sprawa co będzie jeśli nie naleje do ciągnika AdBlue, nie będzie uzyskiwał mocy nominalnej? Z góry dzięki za pomoc :)

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Gość   
Gość

Jeżeli mówimy o traktorze posiadającym katalizator src to stanie się tylko tyle że ci komputer obetnie moc i to bardzo i na tyle aby można się dotoczyć do domu względnie żeby gdzieś dojechać i  dolać płyn ad blue ma za zadanie wiązać tlenki azotu ze spalin, Innej beczki bardzo dobry nawóz na roślinki ad blue jest, testowałem i z pozytywnym skutkiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam mam pytanie odnośnie ciągników new holland, czym się różnia. Modele swb od lwb?
    • Przez karol6530
      czym się rożnia oprucz mocy czy warto brać monitor i elektrozawory dopłata 20tysiecy
    • Przez Maniek3
      Witam,

może ktoś polecić mechanika od skrzyni biegów auto command  w tym przypadku akurat New Holland.  Chodzi mi o kogoś Z północnej Polski, kto zna się na rzeczy i nie zedrze skóry.

• Przez Piotr6991z
      Witam.
      Mam pytanie czy wie ktoś może jak wybrać stopień twardości osi? W instrukcji jest napisane, że są 3 tryby: twardy, normalny, miękki. Aby zmienić ten tryb należy przytrzymać przełącznik blokady osi ponad 2s i na tym ekranie (przy liczniku) ma się coś wyświetlić, ale próbowałem i nic się nie wyświetla. Podłokietnik classic ten zwykły.
    • Przez 343
      Witam.Mam problem ze światłami w t7 włączając światła mijania zamiast nich włączają się długie i również kontrolka na desce rozdzielczej od drogowych się pali . Zauważyłem również ,że na światłach pozycyjnych nie da się włączyć halogenów a wcześniej się dało .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj