Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
AdBlue

Jeżeli mówimy o traktorze posiadającym katalizator src to stanie się tylko tyle że ci komputer obetnie moc i to bardzo i na tyle aby można się dotoczyć do domu względnie żeby gdzieś dojechać i  dolać płyn ad blue ma za zadanie wiązać tlenki azotu ze spalin, Innej beczki bardzo dobry nawóz na roślinki ad blue jest, testowałem i z pozytywnym skutkiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez radek151
      Witam. Jestem świeżym posiadaczem New Hollanda T7 i mam pytanie- od czego odpowiedzialny jest suwak przy regulacji głębokości na którym jest skala od 0-10 i kiedy go przestawię, na ekranie pokazuje się coś takiego jak "siła uciągu". Prosiłbym o "łopatologiczne" wyjaśnienie i podanie konkretnych przykładów do czego się używa takiego ustawienia :) Z góry dziękuje 
    • Przez Janek313
      witam wie ktoś jak się kalibruje podnośnik w new hollandzie t7.200. Proszę o szybką odpowiedź 
      ps. z góry dzięki 
    • Przez Piotr6991z
      Witam.
      Mam pytanie czy wie ktoś może jak wybrać stopień twardości osi? W instrukcji jest napisane, że są 3 tryby: twardy, normalny, miękki. Aby zmienić ten tryb należy przytrzymać przełącznik blokady osi ponad 2s i na tym ekranie (przy liczniku) ma się coś wyświetlić, ale próbowałem i nic się nie wyświetla. Podłokietnik classic ten zwykły.
    • Przez rosolinnio
      Witam mam pytanie czy wie ktoś może jak zrobić kalibracje przekładni napędowej Power Command ?? czy trzeba do tego serwis wezwać zęby ja wykonali???? a i Szczęśliwego Nowego Roku:):rolleyes:
    • Przez ZbignevDzierkacz
      Witam jestem wlascicielem new hollandu t7 185 kupiony w tym roku skrzynia biegow range comand eco 19×6 z duzym podlokotnikiem i monitorem, od samego poczotku przekladni pracowali jak nalezysie , szybko przelaczali soe po 35h pracy ,zaczolsie problem w przelaczanie z 12na13 i z 13na12 3 sekundowa przerwa i z 6 szybkosci przezuca na 8 odrazu 7 omija i jezeli chcem z 7 przeloczycie na 6 prz3lacza odrazu na 5 omija 6 chcialbym informacji moze ktos mial doczynienia z czyms podobnym 8 udzeli informacji