Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
AdBlue
Zaczyn    532

Witam, ciekawi mnie jedna sprawa co będzie jeśli nie naleje do ciągnika AdBlue, nie będzie uzyskiwał mocy nominalnej? Z góry dzięki za pomoc :)

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Jeżeli mówimy o traktorze posiadającym katalizator src to stanie się tylko tyle że ci komputer obetnie moc i to bardzo i na tyle aby można się dotoczyć do domu względnie żeby gdzieś dojechać i  dolać płyn ad blue ma za zadanie wiązać tlenki azotu ze spalin, Innej beczki bardzo dobry nawóz na roślinki ad blue jest, testowałem i z pozytywnym skutkiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wozzach
      Witajcie, 
      mam pytanie do PRAKTYKÓW o moc ciągnika NH t7.210 (edycja 2019, 165KM mocy znamionowej bez EPM, skrzynia Range Command).
      Z tymi mocami w parametrach to jest zawsze jakaś ściema, różne normy, trudno porównać. Poza tym moc silnika to tylko jeden z parametrów składających się na realny uciąg w polu.
      Chciałem zapytać użytkowników tego ciągnika, jakie szerokość robocze maszyn mogą z nim realnie współpracować.

Ja przymierzam się do kupna tego ciągnika, zakładając że będzie pracował z:
      - pługiem obracanym AKPIL KM180 5 skibowym (szerokość orki 240-250cm)
      - gruberem Mandam KUS 3,8 metra (gruber 2 belkowy, na ściernisku)
      Pozostałe maszyny mają mniejsze zapotrzebowanie mocy, więc ich nie wymieniam.
      Moje ziemie to głównie piaski, ale też ok 20% to gliny, gdzie jest czasem ciężko.
      Da radę z tymi maszynami, aby utrzymać sensowne prędkości robocze nie zabijając ciągnika?
      Proszę o informację wyłącznie osoby, które mają doświadczenie praktyczne z tym ciągnikiem. Z góry dzięki.
    • Przez Wozzach
      WItam
      Przymierzam się do zakupu NH T7.210.
      Dealer zaproponował doposażenie go w największy rozmiar opon, tzn z tyłu R42 (650tki) a z przodu R30 (600-tki). Oczywiście jest to jakiś dodatkowy koszt.
      Ponoć znacznie mniejsze straty mocy - bo lepsza trakcja, przyczepność do podłoża.
      Teraz pytanie: czy jest sens? Ktoś ma doświadczenie w tym temacie?
      Ciągnik to będzie podstawowy wół roboczy do wszystkich prac w polu, od orki po uprawę, siew, obsługę TUZ (kosiarka, prasa) itd. W transporcie po asfalcie nie będzie jeździł.

Opłaca się w tym ciągniku zwiększyć rozmiar na R42, czy dać sobie spokój i zostawić standardowe ogumienie, czyli z tyłu R38 (650tki) i z przodu R28 (540tki)?
    • Przez Jakusz998
      Witam ,
      Posiadam ciągnik T7.200 na skrzyni Range Command z dodatkowym biegiem eko C7 i zastanawia mnie do ilu obrotów powinien zbic ten bieg przy maksymalnej prędkości, bo oczywiście zbija ale tylko do 1900obr/min a wszedzie gdzie dowiaduje się ludzie mają po 1650obr. I moje pytanie jeśli faktycznie mogą byc mniejsze to gdzie problem jesli ciagnik miał tak od nowości? 
    • Przez radek151
      Witam. Jestem świeżym posiadaczem New Hollanda T7 i mam pytanie- od czego odpowiedzialny jest suwak przy regulacji głębokości na którym jest skala od 0-10 i kiedy go przestawię, na ekranie pokazuje się coś takiego jak "siła uciągu". Prosiłbym o "łopatologiczne" wyjaśnienie i podanie konkretnych przykładów do czego się używa takiego ustawienia :) Z góry dziękuje 
    • Przez Janek313
      witam wie ktoś jak się kalibruje podnośnik w new hollandzie t7.200. Proszę o szybką odpowiedź 
      ps. z góry dzięki 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.