yacenty

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie

Polecane posty

yacenty    3883

Ktoś z was ma jakies doswiadczenie z taka oto zabawka?

TeeJet CenterLine 220

 

link do ulotki polsko języcznej: http://www.agrojet.pl/produkty/ulotkaCL220a.pdf

urzadzonko ponoc u osadkowskich kosztuje 6tys zł i ma byc dobre do jazdy równoległej,

Przy takich kosztach to ja mowie TAK, warunek tylko jeden musi trzymac sciezke - tak do 10-20cm - jest to możliwe?

 

Pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ogladalem to urzadzonko na Polagrze ale nie jest mi zbytnio potrzebne wiec nie interesowalem sie nim. Moge jedynie ci wyslac zeskanowany prospekt o nim. :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

TEMAT DO ZAMKNIECIA!! ja juz taki zalozylem ;p i to gdzies w polowie marca


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

a agrojet to to samo co teejet,

czekam na konkretne informacje osob ktore widziały to urządzenie w pracy lub chociaz na pokazach


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Trochę droższy a wg. mnie o wiele lepszy jest EZ-guide 500 trimble.

Ma możliwość rozbudowy (centerline nie ma), kolorowy wyświetlacz i o wiele lepszą antenę. jestem początkujący w temacie, ale z mojego obecnego rozeznania to antena ma największy wpływ na dokładność prowadzenia.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Artek mial brac wlasnie ten ja juz nawet temat zalozylem ale zostalo na outback s lite troche drozszy to moze o tym cos ktos wie.??? tak pisze zeby nie zakladac tematu

 

 

500 POST :P:P


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
Trochę droższy a wg. mnie o wiele lepszy jest EZ-guide 500 trimble.

Ma możliwość rozbudowy (centerline nie ma), kolorowy wyświetlacz i o wiele lepszą antenę. jestem początkujący w temacie, ale z mojego obecnego rozeznania to antena ma największy wpływ na dokładność prowadzenia.

ez-guide jest 3 razy drozszy wiec nie mow ze tylko troche :P

co do rozbudowy to na co wiecej pozwoli jesli jezdze zetorem? tutaj chyba sie nie da podpiac hydrauliki do automatycznego prowadzenia, ale poza tym nie zalezy mi na tym.

dla mnie podstawa to urządzonko które pozwoli mi rowno popryskac i posiac nawoz, szczegolnie zastosowanie widze teraz do siania nawozu, bo o ile opryskiwacz mam 15m i zawsze bede pryskal na 15m to nawoz moge siac roznie, szczegolnie pod korzeń, lub powschodowo, po co siac na 15m, jak rownie dobrze słyszałem ze wiele nawozów leci na 24m, zeby juz nie wspominac o 28m.

 

docelowo i tak z czasem chcialbym zakupic jakis sterownik do opryskiwacza zeby dawac dokładnie rządana dawke, ale jesli taki gpsik bedzie mi podawał dokładna predkość to już powinno być łatwiej zachować stałą dawke na ha.

wyczytałem ze centerline ma dokladnosc 30cm, a ez-guide 500 2.5cm, no ale roznica w cenie taka ze zostanie mi na dobry sterownik do opryskiwacza

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hpx    1
ez-guide jest 3 razy drozszy wiec nie mow ze tylko troche :P

co do rozbudowy to na co wiecej pozwoli jesli jezdze zetorem? tutaj chyba sie nie da podpiac hydrauliki do automatycznego prowadzenia, ale poza tym nie zalezy mi na tym.

dla mnie podstawa to użądzonko które pozwoli mi rowno popryskac i posiac nawoz, szczegolnie zastosowanie widze teraz do siania nawozu, bo o ile opryskiwacz mam 15m i zawsze bede pryskal na 15m to nawoz moge siac roznie, szczegolnie pod korzeń, lub powschodowo, po co siac na 15m, jak rownie dobrze słyszałem ze wiele nawozów leci na 24m, zeby juz nie wspominac o 28m.

 

docelowo i tak z czasem chcialbym zakupic jakis sterownik do opryskiwacza zeby dawac dokładnie rządana dawke, ale jesli taki gpsik bedzie mi podawał dokładna predkość to już powinno być łatwiej zachować stałą dawke na ha.

wyczytałem ze centerline ma dokladnosc 30cm, a ez-guide 500 2.5cm, no ale roznica w cenie taka ze zostanie mi na dobry sterownik do opryskiwacza

pozdrawiam

YacentY

Daj spokój z Center Line ja to testowałem i jeszcze inne zerknij na fotkę.

Odchyły do 150 cm. Chcesz to kupuj powodzenia . Mam EZ-250 za 8000 tyś i teraz jestem zadowolony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

a ile trzeba doplacic za opcje sterowania ciagnikiem HPX?


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

a to sa z centerlinem tak??


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

poki co nie mam doswiadczenia i nie wiem jak czytac ten obrazek, mozesz cos wiecej napisac?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek10141    2
Ktoś z was ma jakies doswiadczenie z taka oto zabawka?

TeeJet CenterLine 220

 

link do ulotki polsko języcznej: http://www.agrojet.pl/produkty/ulotkaCL220a.pdf

użadzonko ponoc u osadkowskich kosztuje 6tys zł i ma byc dobre do jazdy równoległej,

Przy takich kosztach to ja mowie TAK, warunek tylko jeden musi trzymac sciezke - tak do 10-20cm - jest to możliwe?

 

Pozdrawiam

YacentY

Czy ta cena którą podajesz jest już z pilotem FieldPilot 220????

http://www.teejet.com/polish/home/products...dpilot-220.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

z tego co wiem to pilot na agrotechu kosztowal chyba 40 tys zlotych ;p


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Koledzy czy ktos ma polska instrukcje do Centerline 220?

 


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Z tego co wiem nie ma polskiej instrukcji tylko międzynarodowa obrazkowa. Mam taki od kilku lat i używam tylko do wysiewu nawozu. Odchyłki do 50 cm więc przy takiej robocie akceptowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Ja mam taka nawigacje z antena umozliwajaca uzyskanie dokladniejszego sygnały DGPS. Ogolnie jest w miare ok cos tam pokazuje chociaz nie zawsze sie to zdzadza ze sciezkami ktore mam na polu, mimo ze jak mierzyłem sciezki miarą to sa rozstawione prawidłowo. Nie wiem z czego to dokładnie wynika. Tak na prawde uzywałem jej tylko przy opryskach po siewie przed wschodem i do siania nawozów. Ogólnie cudów się nie spoedziewaj, widać jaka cena taki sprzet


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez Mateuszhl955
      Witam zakupiłem ciągnik steyr profi 6145 fabryczne przygotowany pod gps. Tutaj pytanie co to dokładnie znaczy i co musze dokupić aby gps działał z dokładnością do 2,5cm
      ogarnę to sam czy musze wołać serwis ?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj