seebbel

Kombajn Massey ferguson Mf 520 Sprzęgło

Polecane posty

seebbel    0

Witam wymieniał ktoś sprzęgło w tym rzęchu? Jak jest osadzona jego obudowa,na stożku czy na wieloklinie? Zmieści się przy zdejmowaniu wokół zwolnicy czy trzeba ją demontować?

seebbel    0

Mieści się, na styk ale można spokojnie zdemontować sprzęgło. Obudowa jest podparta dwoma łożyskami, do ściągnięcia konieczny jest ściągacz. W moim przypadku złamała się łapka w docisku, nie można jej dostać luzem z tego co się orientowałem, kupiłem używany kompletny docisk.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 1210
      Co sądzicie o massey-ferguson 186 i 187 a iczym się różnią
    • Przez Damian5364
      Siema kupiłem ostatnio MF 698 4x4 jako że nie zapoznałem się jeszcze z ciągnikiem chciałbym się o nim czegoś dowiedzieć zanim coś zepsuję i chodzi mi tylko i wyłącznie o pozycję operatora czyli co robią wszelkie przyciski i dźwignie (oprócz zmiany biegów i podnośnika) które znajdują się w kabinie oraz to czego nie robić i co powinienem robić w trakcie pracy oraz transportu.
      Chciałbym również się dowiedzieć jakie siedzenie do niego pasuje (lub jak je naprawić bo w moim opadło na dół i w ogóle nie amortyzuje) oraz jaki zaczep górny do niego pasuje.
    • Przez wiesiek63zmc
      Witam,
      jestem nowym posiadaczem MF16. 
      Czy jest możliwość smarowania łożyska docisku sprzęgła czy raczej czekamy aż się rozpadnie, a przy okazji zniszczy docisk???

Zauważyłem przy obudowie sprzęgła okienko, ale nie widzę tam ani kalamitki, ani przewodu z kalamitką.

Chętnie porozmawiałbym z użytkownikiem podobnego kombajnu. 

Z góry dziękuję 
    • Przez lukasz345
      Co sądzicie o tych kombajnach, w jakiej są cenie, czy dobrze czyszczą zboże??
      Pozdrawiam jak by ktoć chciał zobaczyć MF 440 w pracy to tu jest link: http://pl.youtube.com/watch?v=Xcrvw-CgYDs

Co tak cicho? Nikt z was nie ma tych kombajnów?
      Myślałem nad zakupem MF 307 bo bardzo mi się podobał, tylko nie wiem jak z częściami. unsure.gif
    • Przez mariusz1511
      witam mam zamiar kupić MF 520 super ll jest sprowadzony z Norwegii i zauważyłem że ma spawany korbowód od napędu podsiewacza czy to jest jakaś wada ,czy te kombajny tak mają i jakie jeszcze wady mają te kombajny  ,ten który oglądałem ma na zegarze 1026 godzin rocznik 80.Jesli ktoś z was ma taki kombajn lub podobny do sprzedania z terenu małopolski to chętnie nawiąże kontakt

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj