Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez agrofarm100
      Jestem zainteresowany zakupem prasy deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122. Co sądzicie o tych modelach? Chciałbym poznać opinie użytkowników czy to dobry wybór. . . .
    • Przez ViconRf130
      Witam posiadam prasę Vicon Rf130. Wczoraj przy belowaniu wyskoczył mi błąd E-01 i nie da rady owinąć beli siatką jak i sznurkiem . Na sterowniku po tym błędzie nie pokazuje mi komend . Może ktoś wie jaka może być tego przyczyna ? Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez kubaursus3p
      witam. orientuje się ktoś jakie są długości pasów w tej prasie?
    • Przez Brother
      Witam mam problem wymieniłem pasy tylne w prasie rv126L ,i są one troszkę grubsze od tych co były, kiedy zamknę klapę to mam wrażenie że przednie pasy hamują te z tyłu i moje pytanie czy jest jakaś możliwość odsunięcia od siebie tych rolek ?

• Przez peewee1984
      Witam.
      Ostatnio przy prasowaniu sianokiszonki sterownik w mojej prasie odmówił współpracy. Na wyświetlaczu pojawia się obrazek uszkodzonego kabla i nie działają żadne przyciski. Jedynie ten przełącznik od owijania siatką działa, co pozwoliło mi zmęczyć te 20 balotów prasując na wyczucie. Sprawdziłem że do tej centralki w prasie dochodzi napięcie, kabel przemierzyłem miernikiem i żadna żyła nie jest przerwana ani nie ma zwarcia z jakąś inna. Bezpiecznik w centralce też dobry. O co tu chodzi?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.