Szymo-1614

Jak ustawić pasy Vocon rv 187

Polecane posty

Szymo-1614    0

Pasy przycierają po pare mm o ograniczniki jak je ustawić żeby chodziły w równych odstępach może ktoś miał ten problem ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian315
      Poszukuje kogoś kto jest w stanie naprawić sterownik do prasy Vicon rf 130 ( prawdopodobnie program wysiadł ). Z góry dziękuje zza pomoc.
    • Przez piotr820
      Witam
      Nie znalazłem takiego tematu więc zakładam nowy.
      Tak jak w tytule, interesuję mnie opinia na temat pras zmiennokomorowych Vicon. Jakie awarie w nich mieliście??? ile bel itp...
      Z tego co wyczytałem to ta firma, to jest połączanie Kvernelanda z Viconem.
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie??? Jak stwierdzić przebieg po stanie pasów (czy są jakieś ząbki/schodki które się ścierają po jakimś tam przebiegu tak jaki w JD)???
      Czy wszystkie Vicony mają wiązanie na 2 sznurki??
      A te Vicony to to samo co Greenland??? Jakie jeszcze są prasy tej samej budowy??? Bo np. dziś oglądałem Riviere, Greenlanda i DF i to jest jedno i to samo...

Co myślicie o tejhttp://allegro.pl/prasa-zwijajaca-rolujaca-vicon-rv-157-grenland-i3894313237.html ??? Cena bardzo przystępna, choć w ten przebieg to nie wierzę...
      A gdzie sprawdzić rok produkcji, bo na tabliczce znamionowej nie znalazłem?? No na felgach jest, ale felgi można zmienić...
      Sorki za tyle pytań.
      Pozdrawiam: piotr820
    • Przez Goldenj
      Witam.
      Moja prasa to Vicon RV 2160 Autoplus z 2010 roku ze sterownikiem jak w poście pod adresem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/272360-vicon-rv-2160-instrukcja-obslugi/
      Problem jest następujący:
      Włączam sterownik i w momencie przejścia i mam ekran podstawowy, gdzie po lewej mam piktogram z kłódką w celu odblokowania i przejścia do ekranu sterowania. Gdy nacisnę tą kłódkę to sterownik się zawiesza. Raz na 20 razy załączy się ekran sterowania z wskaźnikiem formowania beli i dalej się zawiesza, że nie działają żadne przyciski. W pozostałych 19 przypadkach od razu sterownik uruchamia się ponownie lub jest pusty ekran.
      Po otwarciu komputera pod klapą prasy i wypięciu z płyty głównej dwóch konektorów od siłownika liniowego, który załącza owijanie siatką, cały sterownik śmiga aż miło - nic się nie dzieje, za każdym razem się włącza i wszystkie opcje są dostępne. Po wpięciu z powrotem tych konektorów w płytę główną, sterownik znowu dostaje zawieszki i nic nie da się zrobić.
      Dodam, że siłownik wpięty na sztywno pod kable zasilające komputer 12V działa - załącza owijanie siatką i z powrotem także śmiga, ale już podłączony poprzez komputer nie działa i zawiesza cały system. 
      Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

• Przez Goldenj
      Witam.
      Nie wiem czy to normalne, ale przy prasowaniu słomy część przedostaje się nad pasy i w momencie zamykania klapy tylnej słoma podchodzi tam gdzie jest czujnik i nie widzi, że klapa jest zamknięta. A czasem nawet tak podejdzie, że klapa rzeczywiście się nie domknie. Czy da się wyeliminować to zjawisko? Może problemem jest różna siła naciągu pasów? Zauważyłem, że jeden jest mocniej naciągnięty od innych. Czy może o co innego chodzi?

• Przez SamaPrawda
      Witam, mam problem z siatką ponieważ nie zawija mi jej do końca, mógłby mi ktoś podesłać fotkę jak ją założyć? Mój model to 1901. Z jakimi siatkami pracujecie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.