pronarek

Skutery

Polecane posty

Patrick345    141

Zaprowadź do kogoś kto się zna niech sprawdzi moduł i gaźnik może paliwo nie dochodzi, jest paliwo w filtrze paliwa?


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

jest, juz sie umówiłem do majstra z nim


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0

no ja niestety w Niedziele zatarłem keeway-a huricane :P przejechałem 8tys bezawaryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

oj szok :P jak to zrobiles? moze bez oleju jezdziłes?


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Ja wczoraj swoim hurricanem 7 km bez oleju do mieszanki... a kontrolka nie działa :P ale chodzi, teraz na rozgrzanym jak dam w gaz to zamula ehh już dostał po pierscionkach pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0

olej był tylko u mnie dostawał w dupe i to chyba przez to lasy,pola,blota itp. :P troche szkoda teraz nawet nie mam kiedy jego rozkręcic :) sianokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

@JD562

 

Ile kilometrów nacykałeś na tej świecy i fajce ??

A i jeszcze jakie masz ssanie w nim automatyczne czy ręczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

Patrick345@

mój brat w skuterze wymienił rolki na lekkie i przeciw tarczę i leci mu bez problemu 79km/h a i tłumik sportowy kupił.A skuter to keeway matrix

A mój skuter ma rok czasu , ani jednej awarii i 5800 km przejechane , i to najtańszy chińczyk.


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10
@JD562

 

Ile kilometrów nacykałeś na tej świecy i fajce ??

A i jeszcze jakie masz ssanie w nim automatyczne czy ręczne ??

 

 

hmm na swiecy pewnie ok 600-700 km nie pamietam dokladnie, a na fajce ciut wiecej, ssanie jest automatyczne

 

wyczyny kumpli na sqterkach :P i 50 ccm tez potrafi :)

http://vimeo.com/4886818

narazie zwiastun filmu, moze niedługo wydadzą full wersję:)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Ja kupiłem Suzuki Katane. Mocy mu nie brakuje.

 

Ma ktoś może ten model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
a co moze byc przyczyna ze kopac go 10 razy i wkoncu zaskoczy ale popyrka i zgasnie, a podejde za 30 min raz kopne i odrazu chodzi i super na obroty wchodzi

 

a czy wymiana rolek wpłynie na to zeby chociaz ze 20 km szybciej leciał?

bylem u mechanika i pytałem co z moim, no i powiedział ze nie ma kompresji , i chyba będzie trzeba kupywac cylinder.

miałem podobny problem zobacz wcześniejsze posty może u ciebie pomoże wymienieni pierścieni.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Ja kupiłem Suzuki Katane. Mocy mu nie brakuje.

 

Który rok?? Na wtrysku?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10
bylem u mechanika i pytałem co z moim, no i powiedział ze nie ma kompresji , i chyba będzie trzeba kupywac cylinder.

miałem podobny problem zobacz wcześniejsze posty może u ciebie pomoże wymienieni pierścieni.

 

pierscienie miał wymieniane, mechanik powiedział ze moze byc wina automatyczne ssanie.


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

no jak automatyczne ssanie to lipa .

ale zrobił ci już skuter czy nie?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

podobno dzwonił ze zrobił, jutro sie przejade do niego to zobacze


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja w najbliższym czasie kupuje Keeway Hurricane :D Co o nim powiecie ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

no jest to jedna z lepszych marek no i utrzymuje się w czołówce jako sprzęt, który najczęściej ludzie kupują, silniki ponoć solidne więc myślę, że to dobry wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja mam złe doświadczenia z Keewayem. :D Zdawałam kartę na Focusie i nie szło ugnać tego skutera, ciśniesz mu gaz, a ten nadal w miejscu, a za chwilę wytarga do przodu. Na miasteczku to było coś okropnego. Do tego na ćwiczeniach popsuły się kierunkowskazy, a na egzaminie jak pochodził 40min, to potem zaczął co chwila gasnąć. Zrobił na mnie złe pierwsze wrażenie, myślałam, że będzie lepiej ale drugie również nie było szałowe. Jednego jestem pewna, Keewaya nie kupię, może akurat ten egzemplarz był jakiś trefny... nie wiem.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

no ja sobie wyobrażam czego musiał doświadczać ten skuter heh

kursanci jak to kursanci,nie mają doświadczenia na ogół no i skuter napewno dużo użytkowany był na codzień bez oszczedzania go jak należy he, i to może być przyczyna tego, że juz taki "dorżnięty" ten sprzęt był jak mówiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

Ja posiadam Keeway Hurricane już prawie rok bez 1 miesiąca, i mam nacykane w nim 2,300 mth i aby raz mi się gaźnik zapchał, po za tym bez zadnej awarii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

ja mam Keewaya Hurricane dobra maszynka kilku kumpli ma i też są zadowoleni skuterek jest mały zwinny butlę 11 kg z gazem pomiędzy nogami przewieziesz :) jedynym minusem są małe koła i jest trochę za niski (rura wydechowa potrafi się otrzeć na niskim krawężnikiem ).Części są łatwo dostępne (jak by co) ogólnie to POLECAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ja posiadam kymco agility 50 dalem 4500zl kupilem w tamtym roku na wiosne i ma 2200 km i do tego gwarancja na 2 lata :D


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Czyli że mogę śmiało kupować :D:)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

twoja kasa :D kumpel ma takiego to straszny muł i okropnie kopci na biało moze ma zła dawke oleju ustawioną


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

to kwestia regulacji gaźnika a co do muła to wystarczy kolanko zmienić i roleczki lżejsze to będzie śmigał aż miło.Spalanie może jest trochę duże jak na skuter bo 4 l na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj