pronarek

Skutery

Polecane posty

Manio1523A    0

No ja ci proponuję kupić Aprilie SR Di-Tech ponieważ jest ona na wtrysku i w ten sposób zaoszczędzisz na paliwie przy świetnych osiągach ok 100km/h. Też możesz popatrzeć sobie na Yamahe Areox. Też świetny motorek. Ja mam zamiar przesiąść się z skutera na coś z biegami. Może jakaś mała ścigana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Rozejrzyj sie nad Yamaha TZR, swietny sprzet kopa ma jak mało który ;)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Teraz już d*** na całego przerywa cały czas a v-max to 25 i ma ciężko (bardzo) odpalic


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

a mnie juz kur..ica bierze jeszcze do szczescia pekła linka od oleju która "niby" była wymieniana na nowa. Zadzwonie do tego majstra i niech go zabiera z powrotem i niech robi co chce aby działal.


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Pati jest to świetny motorek, niby pojemność 49 cm3(jeszcze ale już nie długo bo będzie 80 jeszcze przed żniwami ;) ) silnik am6 tak jak w Yamaha-ch 50 apriliach, derbi, i innych. 6 biegów zrywny we 2 110 km/h spokojnie leci. Spalanie max 4 litry :)

 

Pynczor powstrzymam się od komentaża........(jak moduł może odcinac paliwo :):):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11
Teraz już d*** na całego przerywa cały czas a v-max to 25 i ma ciężko (bardzo) odpalic

 

 

U mnie w Hurricanie było podobnie ;) zawieźliśmy do serwisu wyczyścił gaźnik i teraz idzie 55km/h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Sr-ki z silniczkiem diech to nic nnego jak silnik z wtryskiem paliwa. Jeździłem taką Aprilią inaprawde moc była bardzo duża a spalanie wachało się (prawdopodobnie) na poziomie 2,5 litra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0
Teraz już d*** na całego przerywa cały czas a v-max to 25 i ma ciężko (bardzo) odpalic

 

 

Ps. Może to wina świecy lub fajki, bo gaźnik pewnie wyczyściłeś. Być może moduł Ci zawilgotniał, jeśli mogła być taka możliwość połóż go na kaloryfer albo na słońcu i powinno być ok!;)

 

 

 

 

 

 

 

@mickas092 Prawda prawda nie kupuj ditecha... Zresztą zobacz ile sam wtrysk do niej kosztuje...

 

Polecam Zwykłą Sr-kę na minarelli Horizontal. Dużo części tuningowych, Mało awaryjny motorek. Pzdr.

 

A jeśli mogę wtrącić moją propozycję to kup sobie Aeroxa albo TGB r50x :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Już wszystko dobrze kolega ojca mi go zrobił ;) Ale znowu problem, a mianowicie nie chce mi zapalic wcale, dopiero nim przyjechałem postawiłem i teraz nie chce odburzyc :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

a mógłbys powiedziec co tam robił?


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Przeczyścił wszystko od A DO Z grzebał coś przy elektronice


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Mnie też ostatnio nie chciał palić, rozebrałam z tatą cały skuter i się okazało, że po dziurach rozpięła się kostka i nie podawało napięcia na świecę. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

a co moze byc przyczyna ze kopac go 10 razy i wkoncu zaskoczy ale popyrka i zgasnie, a podejde za 30 min raz kopne i odrazu chodzi i super na obroty wchodzi

 

a czy wymiana rolek wpłynie na to zeby chociaz ze 20 km szybciej leciał?


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Nie wiecie jak można przewieść skuter samochodem z odległości 100km? Lepiej w bagażniku czy na przyczepce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo ludziska mam problem!!!W silniku mi dzwoni na wyższych obrotach!Co moze być przyczyną?Zaznaczam ze mam keewaya hurricane.Z góry thanks. |A skutera lepiej na przyczepie wieźć chyba że masz daleko to lepiej użyj dużego samochodu


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

moze pierscionki, w tych chinolcach to wszystko moze byc


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Te Chińskie skutery to jakaś zagadka ;) podeszłem za 2 razem z kopa odpalił a godzine wcześniej wcale nie chciał złapac myślałem że już po skuterze :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

a czy wymiana rolek wpłynie na to zeby chociaz ze 20 km szybciej leciał?

 

 

 

No co ty na pewno nie da Ci 20km/h więcej nie zmieniaj rolek bo jak mu dasz cięzsze to na starcie będzie miał muła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

kumpel mówił ze w swoim zmienił pasek i przeciwtarcze i 25 wiecej mu leci


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Srały muchy będzie wiosna. :P:) 25 na pasku i przeciw tarczy żal ;/ Jak sie nie znasz to sie nie odzywaj. Eksperci z Agrofoto :) :)


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Własnie, ja sie nie znam na tych odkurzaczach. Napisalem tylko to co mi kumpel mówił. Ale skoro z ciebie taki expert to doradz co zrobić zeby lepiej pałił :P


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj