pronarek

Skutery

Polecane posty

Maniek    6

Za 4 tysie to na legalu wyrwiesz jakąś Aprilie Sr lub Rally albo coś z Yamahy. Od 4 miesięcy mam Aprilie Rally i musze powiedzieć że ten sprzęt jest godny uwagi te silniki minereli są niezniszczalne. Przejechałem nim dopiero około 1000 km i to wyczynowej jazdy (palenie gumy, jazda na tylnym/przednim kole i w terenie chodzi jak żyleta) jedzie mi około 75 km/h na seryjnym silniku!! Dodam jeszcze że jest on z 2000 roku i miał przejechane 10600 km. Polecam jeszcze TGB też są chwalone. :P


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

75km/h przy jakich rolkach? Bo seryjne Rally łapały nawet ponad 80 gdyż jako jedyny skuter miały super przekłądnie!


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Na takich jakich jest seryjnie chyba 6,5g. . I naprawde jak dla mnie to ten skuter jest wystarczający bo i poszaleje i z powagą moge gdzieś jechać :P


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286
Za 4 tysie to na legalu wyrwiesz jakąś Aprilie Sr lub Rally albo coś z Yamahy. Od 4 miesięcy mam Aprilie Rally i musze powiedzieć że ten sprzęt jest godny uwagi te silniki minereli są niezniszczalne. Przejechałem nim dopiero około 1000 km i to wyczynowej jazdy (palenie gumy, jazda na tylnym/przednim kole i w terenie chodzi jak żyleta) jedzie mi około 75 km/h na seryjnym silniku!! Dodam jeszcze że jest on z 2000 roku i miał przejechane 10600 km. Polecam jeszcze TGB też są chwalone. :P

 

Ja też mam Aprilie Rally tyle, że moja jest z 94r. i przebieg coś ponad 25 tysi z tym, że przez jeden sezon u mnie licznik nie działał, a jak było zanim kupiłem to nie wiem... B) Widze, że kolega już wie, że są to wytrzymałe maszyny... Pojedzie po wszystkim i w każdych warunkach... :P


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ja był poszukał używanego Aerox'a [tj. Yamaha] lub Speedfight 2 [Peugeot]

 

Z nowych to jak kupowałem swojego to proponowali mi keeway'a, ale i tak wybrałem Rometa Ogara 900 :P [manual, dobra cena, no i made in Poland :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ducho    0

Oby tylko ten Ogar 900 nie był taki awaryjny jak Ogar 200 :P Poza tym to podobno bardzo w nim licznik przekłamuje (jedziesz 60 a wskazuje 90 :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Ja na Twoim miejscu nie kupowałbym żadnych chińczyków, a tym bardziej używanych... Poszukaj sobie jakąś używaną Aprilie albo Yamahe to przynajmniej wiesz, że pojeździsz... I najlepiej z silnikiem chłodzonym cieczą i na gaźniku... Są to markowe skutery, a nie jakieś zapalniczki jednorazowe...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2045

Może zamiast skutera lepiej kupić jakiś motorek z manualną skrzynią biegów?Za cztery tysiące można już kupić coś dobrego.Sam posiadam Honde ns1 montessa.Mocny i zrywny motorek,sześc biegów dobre osiągi i v-max.Może nie jest młody(95r) ale wiele jeszcze potrafi.Naprawdę polecam.

Tak jak koledzy pisali nie kupuj żadnych chińczyków,one są dobre na chwile a potem wszystko się sypie.Jeśli chcesz kupić skutera to szukaj sprawdzonych marek.Lepiej dopłacić parę groszy do markowej używki niż kupować nowego chińczyka.

Taka moja opinia.Musisz się dobrze zastanowić bo masz w czym wybierać ;)


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

A ja mojego skutera planuje odblokowac i zamontowac audio ;):)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Ja mam keewey-a huricane z 2005roku i w tamtym roku łożysko na wale zmieniałem i pierścienie i w tym roku to samo mnie czeka. wczoraj musiałem go pchac 2km do brata bo do niego jechałem po ciągnik. i stoi u braciaka i musze rozpalic poloneza i na dwukółkę i do mechanika i pewnie znów z 400zł w plecy.

To w moim Komarze z 70 lat pierwszy raz łożyska wymieniałem w tamtym roku...

Powiem szczerze, ze teraz żadnego motoru bym nie kupił, bo to nic pewnego. Jak chcesz coś ze skuterów to przejedź się do ludzi, którzy sprowadzają je z zachodu, zrobisz mały przegląd i spokój...

Silver105 - mialem taką i to nie jedną ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja niedługo kupuje Piaggio albo jakiś inny z automatem oczywiście


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patol    0

mój kuzyn ma skutera chińskiego i jak narazie nic w nim nie wymieniał oprócz oleju, mój sąsiad też ma chińczyka i jak narazie nic tylko rama pękła ale to była jego wina bo wjechał do rowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49

A co by było lepsze:Jakis uzywany Peugeot lub yamaha czy nowy chiński i czy da rade kupic Peugeota za 3tyś???????


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

no pewnie że lepszy jest Peugeot,yamaha a za 3tys. myślę że kupisz.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Tak czytam i patrzę, jakie to teraz g.wno trzepią. Niedługu jak usiadziesz na nowy motor i się przełamie to będą tłumaczyc, że za ciezki byłeś. Masówa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FendtFarmer    0

Ja ci radze kupić simsona SR 50 - skutera. Jest on nie drogi i poza tym lepszy od takiego chińskiego skutera który bardzo czesto sie psuje. Jak kupisz simsona to masz pewnosc ze nie jest chinski, i ze jest na orginalnych niemieckich częściach B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Ja miałem kupować nowego Zipp-a quantum-a ale gościu nam odradził, i teraz chce kupić nowego peugeot-a vivacity albo speedfight-a. A co do tych 4000zł to mój wujek znalazł w Niemczech peugeot-a speedfight-a, 2007r. 2600km przebiegu za 1000euro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

Ja mam chińskiego kurde nawet jakiej marki nie wiadomo :) szybki jest bo licznik spoko zamyka i jak sie z kumplami scigam to przeważnie szans nie mają ;) ale cóż jak sie psuje co troche :angry: nawet karcioche motorowerową wyrobiłem....ale nie ma czym jeździc :angry: Mówiąc krutko chińskie odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ja miałem kupować nowego Zipp-a quantum-a ale gościu nam odradził, i teraz chce kupić nowego peugeot-a vivacity albo speedfight-a. A co do tych 4000zł to mój wujek znalazł w Niemczech peugeot-a speedfight-a, 2007r. 2600km przebiegu za 1000euro. ;)

 

 

I bardzo dobrze Ci odradził. Peugeot Speedfight to sportowy skuter a vivacity to miejski. Za takie są uznawane.

Górna półka skuterów to właśnie Speedfight 2, Aerox, Runner, SR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelek    0

ja ze skuterów to polecam Simsona Sr50 miałem takie 2 były super. Ostatnio sprzedałem ostatniego szkoda mi go było. ale cena za jaką go przedałem była ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

ja osobiście polecam Aprilia SR50

Tu masz dane techniczne:

Dane techniczne:

Silnik: jednocylindrowy, 2-suwowy, chłodzony powietrzem/cieczą

Pojemność: 49/125/150 ccm

Moc: 4,8 KM*

Masa: 101 kg*

Koła: 13 cali

Hamulce: przód-tarcza, tył-tarcza

Zbiornik: 8 l paliwo

Wysokość siedzenia: 820 mm

Wymiary: dług.-1775, szer.-720, [mm]

Osiągi: 45 kmh (bez blokad około 85km/h)*


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj