News
TomekWudarczyk

zgrzytający rewers w renault 95.14

Polecane posty

witam ma renault 95.14 tx z rewersem mechanicznym i gdy wbijam rewers do tyłu i puszczę sprzęgło to wajcha rewersu lata coś zgrzyta a ciągnik stoi dopiero po kilku razach łapie i jedzie do tyłu i nie wiem co jest popsute sprzęgło czy tryb rewersu w skrzyni. Proszę o pomoc

Konstanty    1

Trzeba rozpocząć od najprostszych rzeczy. Sprawdź mocowanie pancerza linki zwłaszcza przy manetce i czy sworzeń miedzy linką a wodzikiem  nie jest wyrobiony.  

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    654

najprawdopodobniej widełki, przesówka  lub "koło wsteczne" nie pierwszej młodości

pewnie nawet po rozjechaniu nie bardzo będzie widać ślady zużycia, więc pozostaje wymieniać elementy w ciemno lub jakoś z tym żyć

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

AlaCapone    5003

Zaczyna się od najprostszych rzeczy. Na początek zacznij od tego, co możesz zrobić we własnym zakresie i za darmo, tj sprawdzenie linki (podciągnięcie jej). Potem idziesz coraz głębiej: widełki, synchronizator...

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

izydor6280    654

jakiej linki, czy Wy w ogóle wiecie o czym piszecie ?

zmienienie długości cięgła też nie wiele da, bo tylko dźwignia będzie w innym położeniu

synchronizator ustawia tylko tryby, więc nawet przy wyjechanym nie będzie takiego efektu

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

AlaCapone    5003

Robiłeś już coś z tym "zgrzytaniem", czy nadal tak jeździsz?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WiktorGorzaa
      Witam posiadam renault 110.54 na rewersie elkt hydr podczas zmiany  ciagnik czasami szarpie ,oraz zmiana nie odbywa sie zawsze  płynnie czuć jak skrzynia zmienia kierunek jazdy jest takie jak by metaliczne pukniecie , czym moze byc to spowodowane ? czy w tej skrzyni trzeba sie zatrzymywac do 0 aby zmienic kierunek jazdy ?? pozdrawiam:)
    • Przez Novo181818
      ile wchodzi oleju do silnika? U mnie na szabelce poziom trzymał się w połowie stanu. Gdzieś wyczytałem że oleju wchodzi z 15l a jak spuściłem stary to jest go max 10litrow. Silnik był rozgrzany i otworzyłem dwa spusty i wykręciłem filtr. Ile tego oleju powinno być? czy gdzieś zapomniałem spuścić?
    • Przez maxrolnik
      Witam
      Mam kilka pytań na temat renault 155.54
      1.Gdzie smaruje się przedni most(rozmieszczenie kalamitek jeśli są)
      2.Objaśnienie kontrolek na kokpicie
      3.Jakie funkcje ma komputer przy  kierownicy?I jak je uruchomić i się nim obsługiwać?

• Przez grzegorzpudlo
      Witam, 
      Potrzebuję informacji na temat ustawienia sprzęgła w ciągniku Renault 651.4. Jak ustawić sprzęgło w tym modelu? Jaka powinna być odległość między łapkami a dociskami ?
    • Przez DEMONxXx
      Witam 
      Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?
      są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.