News
beniu33

Skrzynia biegów- zgrzyty przy przełączaniu Z058

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
beniu33    2

Witam

Mam problem ze zgrzytami przy włączaniu biegów i przełączaniu przy Rekordzie - niebieskim z 1999r. Skrzynia nigdy nie robiona , sprzęgło wymieniane 3 lata temu.Skrzynia podobno synchronizowana a zgrzyta,po bardzo długim przytrzymaniu wscśniętego sprzęgła biegi wchodzą dobrze, ale podczas normalnej pracy na uwrociach niemożliwe jest takie dłudge przytrzymywanie na sprzęgle , bo czas goni..., proszę o pomoc

Jarecki88    191

Jak wciskasz sprzęgło, to przekładnia bezstopniowa się podnosi (zwalnia skrzynię). Im dłużej trzymasz sprzęgło, tym więcej czasu siłownik ma na swój ruch. Jak masz przyśpieszacz na maxa wolno to też zgrzyta?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jaszczur2008
      Witam.
      Ma ktos zalozona klime postojowa (montowana w szyberdachu) z ciezarowki w Bizonie lub innym sprzecie rolniczym?
      Ciekawi mnie jak to zdaje egzamin w upaly, bo mysle by zamontowac w swoim rekordzie. Montaz latwy, bo dziure w dachu wyciac, zamocowac i doprowadzic prad.
    • Przez 19Damian89
      Witam juz od 2 sezonow wojujemy ze wspomaganiem .. czasem zalapie i kreci sie dobrze a czasem az szkoda gadac ... a postoju jak sa kola uniesione w prawo sie w miare kreci ale w lewo trzeba bylo sie nie zle nasilowac..

Orbitrol wymienilismy i silownik z tylu tez..

co moze byc przyczyna braku wspomagania
    • Przez Vatilstat
      Witam dzisiaj chce się zapytać jak sprawdzić olej w zwolnicy przodniej i ile powinno go być.
    • Przez szymek85
      Witam mam problem z instalacją a mianowicie wskaźnik ciśnienia pokazuje że jest około 1,5 bara po sprawdzeniu zegarem na silniku jest prawie 4 bary dodam iż kontrola od oleju cały czas też świeci. Pierwsze co to wymieniłem oba czujnik ale to nic nie pomogło. Może macie jakieś sugestie co można jeszcze zrobić?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam!
      Zastanawiam się nad kupnem Bizona rekord Z058/1 z 1995roku.
      Kombajn jest na mniejszej chłodnicy.
      I zastanawia mnie jeszcze jakie zmiany nastąpiły w rekordzie po 2000 roku, bo na razie wiem, że do wyposażenia doszedł dżojstik i kombajn ma ładniejszą estetykę.
      Dodaje zdjęcia kombajnu:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.