juras

Case MX 135

Polecane posty

juras    1

Interesuje mnie CASE MX135 z 1998r.,ma może ktoś z was taki ciągnik i mógłby coś na jego temat powiedzieć.Jak z awaryjnością,częściami i ogólnie jak się sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Kolo mnie w PGRze maja kilka takich. Dwa w zniwa chodzily z prasami. Nawet ladnie im to szlo. To jest jeszcze orginalny Case wiec nie powinno byc z nim problemow. Jaki one mialy silniki? Gosciu w sasiedniej wiosce ma MX kolo 100 km to ma silnik Perkinsa.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras    1

Nie wiem dokładnie jaki to silnik,wiem tylko że szóstka turbo.I że ma 5600mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Rozumie ze chcesz kupic ten ciagnik? Masz link ze zdjeciami tego ciagnika? Ile go cenia?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras    1

Tak to ten a za link przepraszam w końcu "nowiciusz"

Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Na ilu ha ma chodzic? Ciagnik nawet ladnie wyglada, ma tura co jest duzym plusem, oponki ma chyba troche slabsze ale na zdjeciu to licho widac, sprowadzony z Niemiec tez plus bo w Niemczech to maszyny sa naprawiane przewznie przez serwis.

http://www.allegro.pl/item336082002_ciagni..._4wd_2002r.html moze taki? troche mniejszy ale mlodszy i 760 mtg. Cos za tani tylko jest. Podejrzane.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axial    9

Motor w tym Case to dzieło Case/Cummins i jest jak najbardziej godny polecenia /dżwięk silnika!/, rzędowa pompa wtryskowa więc jest to w miarę łatwe w ew. naprawach.

+ kawał traktora

+ duża siła uciągu

+ prosty w obsłudze

+ niezła kabina, dobrze wyposażona - inni każą sobie płacić a tutaj jest w standardzie.

- awarie EHR

- widoczność do przodu słaba, szczególnie przy pracy z ładowaczem

- lubi szarpnąć bez obciążenia przy powershift

Ogónie maszyna godna polecenia.


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras    1

Chodził by na 60 ha.

Odnośnie tego J.D.-niebrzydki sprzęt tylko że zapewne anglik,nie ma pneumatyki i zaczepu transportowego a cena z vatem 146tyś.,jedyny plus to mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Gosciu w sasiedniej wiosce ma MX kolo 100 km to ma silnik Perkinsa.

To ma napewno MX100C z 4T Perkinsa z lekkiej serii, bo ciężka seria zaczyna sie od modelu MX100 z 6T Cumminsa i jest to ciągnik klasę większy.

interesuje mnie czy ten ciagnik ma taki sam silnik jak mx 120

Tak, Cummins B6T-590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja mam tę wersję z 2002 roku i jak na razie wszystko dobrze , tylko 170 nie bierz bo u mnie w okolicy jest 6 i każdy miał awarię skrzyni , za słaba do tego silnika .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mitoszek22    0
Interesuje mnie CASE MX135 z 1998r.,ma może ktoś z was taki ciągnik i mógłby coś na jego temat powiedzieć.Jak z awaryjnością,częściami i ogólnie jak się sprawują.

 

Witam ja mam taki ciagnik, jesli chciałby pan zasiegnac informacji prosze pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9
Ja mam tę wersję z 2002 roku i jak na razie wszystko dobrze , tylko 170 nie bierz bo u mnie w okolicy jest 6 i każdy miał awarię skrzyni , za słaba do tego silnika .

ja mam 170 i nie narzekam na skrzynie i koło mnie ich pare chodzi jest z nimi wszystko ok.

polecam takiego case sa to mocne i wytrzymałe ciągniki i proste w obsłudze i serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

ja mam 170 i nie narzekam na skrzynie i koło mnie ich pare chodzi jest z nimi wszystko ok.

polecam takiego case sa to mocne i wytrzymałe ciągniki i proste w obsłudze i serwisie

U mnie niezłe cyrki były ze 170 , może twój imi był gdzie indziej składany .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ja mam mx 135 i co mogę powiedzieć jednym słowem super ,maszyna bardzo zwrotna , spalanie bardzo dobre w porównaniu do wykonywanej pracy, komfort ok. ale jak kupujesz to dołóż trochę i kup z amortyzacją przedniej osi o niebo lepiej się jezdzi , i dolny zaczep na kuli najlepiej (siodła się wymienia) skrzynia tez dobra 4 połówki, ogólna ocena 5+ :) . mam tez mx 170 i awari skrzyni nie miał tylko uszczelki takie bo olej uciekał i biegów nie było i tyle a lekko on nie miał na początku jak sezon przychodził to 20 godzin na dobe chodził i dzień w dzień , koledzy się śmiali że po roku się rozpadnie a teraz idzie mu już 9 rok ma niecałe 9 tys. mth i chodzi dalej :)


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0
mój był napewno w angli

U nas chłopaki mają z Belgii , mój jak na razie oprócz czujnika od temperatury bezawaryjnie ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A ile pali taki case w typowych dla niego robotach tj. orka, siew, podorywka i drobne roboty tj. ładowanie turem, prasowanie słomy itp.(chodzi mi w uprawach także o podanie klasy ziemi, ukszt. terenu i i innych czynników wpływających na spalanie)


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mc2616    0

Witam. Ostatnio w moim mx135 zauważyłem wyciek oleju ze skrzyni, a dokładniej w miejscu łączenia podnośnika ze skrzynią nad dolnym hydraulicznym zaczepem. Podczas pracy ciągnika olej zaczyna leciec a gdy stoi zgaszony wyciek ustępuje. Miał może ktoś z was podobny problem? A może jakieś rady? Ja podejrzewam poluzowane śruby. Musze ściągnąć zaczep i rzucić okiem. Za pomoc z gòry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj