lukaszszczotka16

Kupie byczki

Polecane posty

Witam jestem zainteresowany kupnem ok 10 byczków do dalszego chowu limouse simental lub krzyżówki, najlepiej od rolników.

z góry dziękuje za każdy odzew. Pozdrawiam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik551
      Witam byk roczny zrobił coś z nogą wygląda jakby zerwał ścięgna nie jest raczej złamana wstawać wstaje kilka razy na dzień nie staje na nią co zrobić jest tak od miesiąca i nic się nie poprawiło 
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez Rolnik1230
      Witam zastanawiam sie nad daniem sterydów dla byków czy oriętuje sie ktoś w cenie i jaki jest przyrost 
    • Przez Xxx123
      Czy można  podawać rocznym bykom wracającym z pastwiska śrutę zbożową na noc chodzi mi o to ze cały dzień będą przebywać  na pastwisku a wieczorem śrutę zbożową co o tym sądzicie?

• Przez Badi123
      Witam, mam byczka, około 100 kg który od 10 dni nie może wstać, jest energiczny, głowę trzyma cały czas w górze, je i pije z apetytem, nie miał biegunki. Generalnie było to tak, że został wypuszczony chociaż nie powinien (nie przeze mnie) gdy zaganialiśmy krowy do obory byczek został pominięty i przez przypadek został na pastwisku, na które później wpuściłem 4 dorosłe byki, najpewniej go trochę poturbowały, ale po obejrzeniu nie pokazywał, że coś go boli oraz sam. ledwo ale doszedł do obory (około 500m) i tak leży do dzisiaj, okazało się, że był przeziębiony, dostał zastrzyki przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz antybiotyk i gorączki ustąpiły. Wczoraj próbowałem go podnieść na wyciągu ale przód nie chce się prostować, teraz będę chyba próbował rozruszać mu przody ale nie wiem co robić z takim byczkiem. Proszę o pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.