News
marioo7

Szukam sklepu z częściami do maszyn rolniczych - lubelskie

Polecane posty

marioo7    0

Cześć, szukam dobrego sklepu w okolicach Lublina (ewentualnie całe lubelskie) z bogatą ofertą części do maszyn rolniczych, w szczególności do john deere.

Dzięki z góry za polecenia!

marioo7    0

A nie wiesz czy jest coś bliżej Lublina? Mogę się przejechać ale fajnie będzie jak będzie trochę bliżej

Wiadomość z agroFakt.pl

marioo7    0

Byłem w Gravicie i jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalną obsługa sklepu. Kupiłem co chciałem, nie było problemu z asortymentem, wszystko jest. Wielkie dzięki Jarecki88 za polecenie tego sklepu!

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jarilitmanen
      Witam,
      postanowiłem założyć internetowy sklep z częściami do sprzętów rolniczych polskich firm. Mam pytanie czy kupujecie części w takim sklepie bo jak na razie nie za wiele sprzedaję i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo ceny mam o wiele niższe niż w zwykłych sklepach. Mam również pytanie w jaki sposób polecacie rozreklamowanie takiego sklepu?
      zespół na wesele łódź Dolce & Gabbana okulary  okulary Miu Miu oprawki Miu Miu wózki widłowe szczecin żurawie szczecin stomatolog mokotów 
    • Przez Moorgi
      Witam

Może ten temat już był, jeżeli tak prosze mój usunąc. W sumie nie wiem gdzie to wrzucić ale wrzucam do Ursusa bo do tego nawiązuje

Co ty na taki sklep?

http://sklep.ursus.com/index.php/ma-ska.html

Ps. Ogolnie rzecz biorąc mi sie podoba, produkty są z materiału dobrego, nie jakiejs ala bawełny czy tego typu, ceny imiarkowane myśle i co najwazniejsze strasznie mi sie podoba kolorystyka. Co prawda jeszcze mało jest produktów ale może z czasem coś dorzucą.

Jezeli jest lepszy dział na to, prosze przenieść. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam
    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam znacie jakieś sklepy internetowe w których są oryginalne części do Zetorów? 
    • Przez MarcinC360
      Witam,
      Z racji coraz to większej konkurencji wśród sklepów internetowych zakładam ten tema, bo nie jeden może będzie chciał kiedyś skorzystac z takiego sklepu gdy np. w okolicy nie będzie danego środka lub gdy będzie on tańszy.

Mnie interesuje opinia o sklepie aptekarolnika.pl
      Dla przykładu, kupowałem w sklepie stacjonarnym Gold 450 EC w ilości 7L i zapłaciłem 470zł brutto. W powyższym sklepie internetowym zapłaciłbym 370zł brutto. Do tego przesyłka zapewne 25zł za pobraniem by doszła.

Czy rzeczywiście u nich jest tak tanio za pełnowartościowy produkt, czy może jakieś dziwne rzeczy odstawiają?
    • Gość adamkoch
      Przez Gość adamkoch
      Witam wszystkich na forum, proszę o podanie stron ze sklepami rolniczymi na Słowacji lub Czechach z materiałem siewnym z ktorych korzystacie gdzie mozna zamówic material siewny i zostanie on wysłany kurierem. Ewentualnie z innych krajów jak jest to opłacalne.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.