przemek86

Problem ze wskaźnikiem rozmiaru bel GP 220 DEUTZ FAHR

Polecane posty

przemek86    0

co zrobić z na ciągiem tak bym widział w jakim stopniu nawijania jest belka bo w słomie w ogóle mi nie pokazuje  gdzie  to poprawic lub naciągnąć prosze o pomoc powiem tyle ze skróciłem łańcuchy i belka zaczęła mi sie obracać moze cos złe zrobiłem prosze o rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanys    2

Nie rozumiem pytania  mam myśleć że  nie pokazuje Ci   ten wichajster z kolorami u góry prasy mam ją dwunasty rok i to działa po za tym po silniku wiem kiedy się napełnia  prasuję 385 napisz co dokładnie to zerknę jak działa może pomogę to twarda prasa łańcuchy to lepiej wymieniać niż skracać wymieniłem wszystkie oprócz tego najdłuższego z tyłu , i teraz wiem po latach że im więcej naspawane na walcach tym lepiej dla moich nerwów przy zbieraniu słomy nawet siano stawało w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek86    0

Tak zgadza się ja już też naspawałem na wałkach pręty i jest dużo lepiej ale jeszcze mam problem w słomie bo jakos te belki są luźne i bardzo powoli mi teraz pokazuję na tych trzech kolorach ile jest w belownicy można to jakoś poprawić żeby była czujniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanys    2

prasowałem w sobotę słomę popatrzyłem tam i pokazywać na kolorach zaczyna dopiero wtedy gdy  bela odciska tyną klapę za chaki  im więcej słomy tym kolor idzie w górę ,ta linka jest tak zrobiona i powinna działać a ustawienie tej linki masz z prawej strony prasy ten płaskownik z pięcioma dziurami im linka bardziej zapięta do tyłu tym później kolor idzie w górę bela bardziej zbita ja mam ustawione na ostatnią i tyle lat jest ok ,może mocowanie tej linki albo te rolki przez które przechodzi są zapieczone albo coś takiego nic więcej tam nie ma

post-37919-0-19674000-1483485891_thumb.jpg

Edytowano przez hanys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Spoldriver
      Witam, poszukuje zaworu ciśnieniowego napinacza pasów do prasy Vicon rv 187, lub zestawu uszczelek do tego zaworu, lub jakiegoś specjalisty od hydrauliki który by mi ten zawór zrobił. Okolice Kościana (woj. Wielkopolskie). Jeśli ktoś ma takowy na sprzedaż, albo jakieś namiary na kogoś to proszę o info, pozdrawiam
    • Przez luki987654321
      Witam, proszę użytkowników prasy o napisanie na co zwrócić uwagę podczas oglądania prasy tak aby nie nadziać się na jakiegoś gruza z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Goldenj
      Witam.
      Nie wiem czy to normalne, ale przy prasowaniu słomy część przedostaje się nad pasy i w momencie zamykania klapy tylnej słoma podchodzi tam gdzie jest czujnik i nie widzi, że klapa jest zamknięta. A czasem nawet tak podejdzie, że klapa rzeczywiście się nie domknie. Czy da się wyeliminować to zjawisko? Może problemem jest różna siła naciągu pasów? Zauważyłem, że jeden jest mocniej naciągnięty od innych. Czy może o co innego chodzi?
       

    • Przez luki987654321
      witam, rozglądam się za prasą pasową i interesuje mnie prasa vicon rv1601 i rv1901 proszę o opinie użytków. z góry dziękuję za opinie.
    • Przez piotr820
      Witam
      Nie znalazłem takiego tematu więc zakładam nowy.
      Tak jak w tytule, interesuję mnie opinia na temat pras zmiennokomorowych Vicon. Jakie awarie w nich mieliście??? ile bel itp...
      Z tego co wyczytałem to ta firma, to jest połączanie Kvernelanda z Viconem.
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie??? Jak stwierdzić przebieg po stanie pasów (czy są jakieś ząbki/schodki które się ścierają po jakimś tam przebiegu tak jaki w JD)???
      Czy wszystkie Vicony mają wiązanie na 2 sznurki??
      A te Vicony to to samo co Greenland??? Jakie jeszcze są prasy tej samej budowy??? Bo np. dziś oglądałem Riviere, Greenlanda i DF i to jest jedno i to samo...
       
      Co myślicie o tejhttp://allegro.pl/prasa-zwijajaca-rolujaca-vicon-rv-157-grenland-i3894313237.html ??? Cena bardzo przystępna, choć w ten przebieg to nie wierzę...
      A gdzie sprawdzić rok produkcji, bo na tabliczce znamionowej nie znalazłem?? No na felgach jest, ale felgi można zmienić...
      Sorki za tyle pytań.
      Pozdrawiam: piotr820
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj