Polecane posty

szczewko    33

Ja 1000 używam do beczkowozu i agregatu aktywnego.A przełanczanie mam w kabinie za pomoca dzwigni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

odswiezam temat bo chcialbym w swojej 912 miec walek 1000 tylko nie wiem jak sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Z prawej strony ciągnika na skrzyni pośredniej masz taki owalny dekielek na dwie śrubki i za nim powinien być wałek który zamieniasz z tym co siedzi z tyłu i masz już 1000 obr.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100
Z prawej strony ciągnika na skrzyni pośredniej masz taki owalny dekielek na dwie śrubki i za nim powinien być wałek który zamieniasz z tym co siedzi z tyłu i masz już 1000 obr.

 

mozesz to tyroche dokladniej wyjasnic albo najlepiej daj jakies zdjecie gdzie ten walek ma sie znajdowac

a jak ten walek zamienic ?

czy to duzo roboty z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

witam mam mf 690 na szybie mam napis wom 1000 w papierach nie wiem jak i czym go właczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

znalazlem juz ten walek tylko on ma drobne frezy i jak go zaloze na tyl to mi zaden przekaznik nie bedzie pasowal bo wszystkie maja szerokie frezy.

moze mi to ktos wyjasnic jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie ma problemu ten wałek co wyjąłeś ma z jednej strony otwór na "szczycie" zaślep ten otwór na równo i po problemie, będziesz miał 1000 obr/min. Ale to będzie już kombinacja, bo do takich obrotów powinien być inny WOM (dlatego ta końcówka ma drobny frez).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

1000 obr/ min z broną wirnikową rabewerk 2,5m ( belarus 1025) do brony mam siewnik nordsten, myślę że 3m zestaw

też by pociągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ja w jx90 na 1000 przy cyklopie i przyczepie samozbierającej cykam:) taki bajer jak ciągniczek sobie cyka ładnie a cyklop chodzi jak szalony:) bo ciapek to zawsze chodził szalony a cyklop nie za bardzo:D i w paliwie oszczędnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ja wom 1000 używam do prasowania słomy, obroty silnika ustawione na 1100 i oszczędzamy paliwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel121    7

Witam , odświeżam temat . Mam MTZ 52 i zastanawiam się nad zakupem rozrzutnika obornika tylko mam problem bo są tam obroty na 1000 i jak przełączyć na 540 obr. o ile jest w ogóle taka możliwość . Moglby mi ktoś napisać jak zmienić te obroty ? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj