Skocz do zawartości
RadoslawSzorc

combipack pack 1500 komputer

Polecane posty

Posiadam krone cp 15000 jak uruchamiam komputer pojawiaja mi sie dwa paski i nie przexhodz dalej jakby sie zawiesil czy cos. Co to może być?

Wiadomość z agroFakt.pl

czy to stało się nagle czy co jakiś czas występował problem? co owi spece robili?

Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      Witam , czy ktoś mógłby mi pomóc  i wytłumaczyć jak na tym sterowniku ustawiać wielkość , ilość siatki jezyk i wql .

• Przez Piotr6991z
      Witam.
      Mam pytanie w sprawie pracy z nożami. Podczas pracy z nożami ten siłownik którym chowa się noże ma być wysunięty czy wsunięty? W którym otworze na tej tarczy co jest do wyboru 0, 7, 15, 17 noży ma być zaryglowany ten sworzeń w tym podłużnym czy okrągłym? Próbowałem rożnych sposobów i te noże wysuwają się tylko do połowy.Ma ktoś zdjęcia jak to wygląda z wysuniętymi nożami, będę wdzięczny za każda wskazówkę.
      Pozdrawiam.
    • Przez tomaszewskyy
      Witam. Zajmował się ktoś z was regeneracją podbieracza w vario pack, chodzi mi konkretnie o likwidację luzów właśnie w podbieraczu, dużo rozbierania i jakie koszty mniej więcej? 
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.