miki177

Siatka claas rollant 250

Polecane posty

miki177    0

Jak prawidłowo ustawić siatke na wałkach by dobrze była naciągnięta na belce i żeby nie rwała się przy załączaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konvaro    4

Jak licha siatka to przez jedną szykane jak oryginalna claasa lub inna dobra to przez 2 szykany.

Nie musi być oryginalna claasa. Ja mam zawsze przez wszystkie rolki przeciagnieta i dobrze wyregulowana i zawsze ciągnie. Przy gorszych siatkach na początku czasem nie chce tylko. Trzeba mieć gladkie te rolki metalowe bo jak sa zardzewiale to nawet przez jedna się będzie rwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki177    0

Jak mam przeciągnięte przez wszystkie gładkie rolki to siatka zaraz się rwie bo ciężko idzie, a jak tylko przez dwie to idzie elegancko tylko słabo naciąga, próbuje rożnych kombinacji ale efekt jest słaby. Załączam foto jak mam ustawione aktualnie. tak jak teraz to idzie ale siatka słabo naciągnięta 

post-195730-0-35474600-1469883446_thumb.jpg

Edytowano przez miki177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio35    1

Jak bardzo macie naciągniętą siatkę na balocie? można wcisnąć pod siatkę rękę bo u mnie zakres regulacji się kończy a siatka wydaje mi się że jest luźna:( jak znajomy mi robił i wiązał sznurkiem to palca nie wcisnąłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Przecież na tym zdjeciu to siatka jest zle przeciągnieta jak przez 2 szykany. u góry sa 2 ruchome wałki wiec ma być tak:

 

post-1593-0-74110200-1470555981_thumb.png

Edytowano przez karolas123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio35    1

A tak przy okazji jak bardzo macie skręcone te sprężyny tylne do gęstości beli bo może ma to trochę znaczenia na naciąg siatki i zwięzłość masy po wierzchu beli? bo zauważyłem że bele wychodzą mi 130 zamiast 120 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj