milosz010619

wspomaganie do c330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
McGali    0

Mam pytanie czy warto montować w wspomaganie do c330

Odświeżę temat z uwagi na odbudowę mojej c325 w której założyłem wspomaganie od corsy. Przywrócenie stanu oryginalności to montaż wałka i obudowy (30mim). Różnica jest diametralna!! Filmik z odpalenia na "krótko" wspomagania https://youtu.be/Ogw0iuHV5Q0. Docelowo wspomaganie uruchamia się po odpaleniu ciapka. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol3000
      Witam   zastanawiam się nad założeniem wspomagania do Forda sadowniczego  , szukam po forum ale temat dość  ciężko spotykany  co do Forda .  
      Jakie polecacie wspomaganie  bez drążka poprzecznego  , ( brak miejsca na zastosowanie drążka np tak jak w c360. )   przeglądałem różne typy wspomagania ,  elektryczne ,  na orbitol , nawet znalazłem coś  pasującego od Lublinka .  ale w moim Fordzie musi być wspomaganie na dwa drążki , może coś doradzicie co było by najlepsze  ?
      Pozdrawiam 
    • Przez jareko
      Poszperałem dzisiaj trochę po internecie i wyczytałem że do ciapka da rade założyć elektryczne wspomaganie kierownicy od renault clio 2.Wie ktoś może jakby to zrobić i czy zdaje to egzamin.A może od jakiegoś innego samochodu lepiej pasuje.
    • Przez PanPawel
      Witam. Mam problem ze wspomaganiem w Fiacie 1180. Problem polega na tym że przy postoju nie idzie skręcić kołami w miejscu oraz płyn sie strasznie pieni. Siłownik po regeneracji i sprawdzałem czy się nie przelewa w środku i wszystko jest okej. Im bardziej sie nagrzeje tym jest ciężej skręcić. Koła stoją w miejscu a kierownica się kręci. Co może być pprzyczyną takich objawów. Z góry dziękuję za każde wskazówki.
    • Przez livebird
      Witam muszę wymienić ramie kierownicy w ursusie c330 i chciałbym was spytać jak po kolei się do tego zabrać, co w jakiej kolejności trzeba zrobić.
    • Przez JarekTymiski
      Witam. Mam taki problem. Ciężko się skręca w miejscu to nie skręći kołami. Podczas jazdy jest lżej. Mam orbitrol. I jeszcze na dodatek ucieka mi gdzieś olej z zbiorniczka. Tylko nigdzie go nie widać żeby leciał, możliwe że do skrzyni? Podobno pod kabiną po prawej stronie jest jakiś uczszelniacz i on siadł. Miał ktoś tak? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.