Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrek12    0

Witam wyjechałem dzisiaj rano z przyczepą po ziarno na pole i nagle mi zgasł i nie chce odpalić powymieniałem filtry paliwa odpowietrzałem i nic nadal nie pali co jeszcze można zrobić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hart    0

odłączyć prąd i załączyć powinieneś usłyszeć czy się przesunął czpień zaworu. ale ja bym nie szukał aż tak daleko leć pokolei po pierwsze jak krecisz rizrusznikiem zobacz czy paliwo na ftryskiwacze idzie jeśli nie sprawdź pompkę paliwa jeśli tez nie pomoże to leć po przewodach paliwowych być może jakiś syf zatkał się w jakimś kolanku lub zwężeniu. Jeśli takie metody zawodzą to zacznij szukać po tych bardziej skomplikowanych rzeczach o ile się znasz. ja się przyznam że zdążyło mi się korzystać z różnych fachowców elektryków
O ile dobrze pamiętam ze by zapalić TDXXXX to trzeba rewers na luz i sprzęgło wcisnąć. zobacz może któryś czujnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hart    0

skoro paliwo idzie to i pompka daje i przewody czyste sprawdź czujniki te od blokady zapalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek12    0

mam problem z Ładowaczem czołowym Hydramet nie działa 3 sekcja wczoraj się zacinała raz działało raz nie jak się zatrzęsło chwytakiem to sie zamykał lub otwierał a dzisiaj wg nie działa co się mogło stać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek12    0

mam takie pytanie czy łatwo się wyjmuje zbiornik paliwa w nh td 5030 bo musze wyczyścić i jak to zrobić ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomalaaa07
      Witam mianowicie mam taki problem z moim zetorem 7711 że jak postoi całą noc to nie chce odpalic tylko trzeba go podpompowac pompka lub strasznie dlugo krecic . Co może byc tego przyczyna ??
    • Przez karloss121
      Witam, 
      Mam pewien problem, przedwczoraj chciałem odpalić ciągnik, nie było wielkiego mrozu  ale że stoi na dworze i mam słaby akumulator nie chciał zapalić. Zamieniłem więc akumulator  na mniejszy z małego ciągnika. Załapał i zgasł, wyłączyłem zapłon załapał dwa razy obrócił i zgasł, za trzecim razem załapał i na początku tak jak by nie na wszystkie gary ale po chwili się unormowało, ale to chyba ze względu na to że świeca żarowa nie działa. Ale od samego początku jak tylko zapalił mrugała kontrolka od akumulatora wraz z całym panelem na słupku drzwi i piszczał, chwilę tak chodził i zgasiłem go  bo pomyślałem że to przez to że tak ciężko zapalił. Wyłączyłem zapłon, przekręciłem kluczyk, załapał i zgasł, i zapalił się serwis. I teraz pali się cały czas ciągnik kręci jak szalony ale się nie odzywa. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj